HotZlot 2010 - oficjalne podsumowanie i fotorelacja

Redakcja

31.07.2010 22:30, aktual.: 01.08.2010 15:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W dniach 9-11 lipca w Kotlinie Kłodzkiej odbył się HotZlot 2010 – czwarte spotkanie czytelników dobrychprogramów, TechIT i Gamikaze.

Było to unikalne połączenie imprezy integracyjnej i konferencji technicznej z mnóstwem atrakcji, które w dalszym ciągu pozostało praktycznie bezpłatne dla uczestników :) W tym roku gościliśmy ponad 160 osób, a miejscem spotkania był czterogwiazdkowy Zamek na Skale położony w pobliżu Lądka Zdroju. W ciągu trzech, a dla niektórych nawet czterech zlotowych dni, działo się naprawdę sporo – wszystkich, którzy nie mogli być wtedy z nami zapraszamy do lektury relacji i obejrzenia obszernej galerii zdjęć. Mamy nadzieję, że przybliży ona nieco klimat tegorocznego HotZlotu i zaostrzy apetyty na kolejne!

Polecamy także krótki klip wideo z HotZlotu oraz wywiady i zapisy sesji technicznych, które sukcesywnie będziemy publikować. Na razie dostępny jest wywiad z Pawłem Zakrzewskim z ACSUG oraz zapis sesji technicznej o nowych technologiach Intela. Kolejne materiały już niebawem!

Przypomnijmy, że głównymi partnerami tegorocznego Zlotu byli: Intel, Microsoft i Vobis. Oficjalnymi partnerami Zlotubyli także: Belkin, Fujifilm, Kingston, Opera Software, Sony Creative Software, Symantec, Telekomunikacja Polska oraz Vyatta. Ponadto, jako partnerzy dodatkowi w Zlot zaangażowali się: ACSUG, Gigabyte, Grandstream, Icon7, IQ Publishing, IVO Software, PLIX i Wacom. Wszystkim partnerom gorącodziękujemy za włączenie się w tą imprezę!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)