HotZlot 2011 za trzy dni, fotorelacja już dziś!

HotZlot 2011 za trzy dni, fotorelacja już dziś!

Redakcja
01.07.2011 19:15, aktualizacja: 01.07.2011 20:44

Już za trzy dni rozpoczynamy HotZlot 2011, czyli piąte spotkanie czytelników portali dobreprogramy, TechIT i Gamikaze, które odbędzie się w dniach 4-6 lipca, w przepięknym hotelu Dolina Charlotty Resort & SPA koło Słupska. Przypominamy o tym nie tylko uczestnikom, którzy wybierają się na spotkanie, ale także wszystkim czytelnikom, dla których również przygotowaliśmy wiele atrakcji i konkurs.

Tak jak w ubiegłym roku, zapraszamy do mikrobloga HotZlotu z fotorelacją niemal na żywo. Na stronie dobreprogramy.pl/HotZlot każdy uczestnik może publikować krótkie informacje wraz ze zdjęciami związane ze Zlotem. Redakcja będzie dzielić się wrażeniami ze zmagań z przygotowaniami już od dzisiaj, uczestników zapraszamy do publikowania swoich zdjęć i przemyśleń od niedzieli. Mamy nadzieję, że relacja przybliży wydarzenia w Dolinie Charlotty wszystkim, którzy nie mogli wziąć udziału w Zlocie. Oczywiście relacja nabierze tempa i rumieńców dopiero w dniu rozpoczęcia imprezy - w poniedziałek, 4 lipca, jednak już teraz zapraszamy wszystkich do jej śledzenia. Zapraszamy również uczestników do relacjonowania przygotowań i podróży na HotZlot, a także do intensywnego dzielenia się wrażeniami ze Zlotu z wszystkimi czytelnikami.

W tym roku udostępniliśmy możliwość komentowania wpisów na mikroblogu wszystkich zalogowanym czytelnikom. Mogą oni także oceniać zdjęcia, a żeby zachęcić zarówno do aktywnego udziału w relacji poprzez publikację zdjęć, jak i głosowania na najlepsze, najzabawniejsze czy najciekawsze zdjęcia przygotowaliśmy konkurs. Wraz z firmą Wilkinson nagrodzimy trzech Zlotowiczów — autorów zdjęć z najwyższymi ocenami, a także czternastu czytelników niebiorących udziału w Zlocie, którzy oddadzą głos na choć jedno zdjęcie. W puli nagród dla uczestników Zlotu czekają zestawy atrakcyjnych upominków of Wilkinson — topowa maszynka Quattro Titanium Precision z wkładami, żel Protect Sensitive oraz ładowarka Energizer Intelligent z kompletem akumulatorków. Takie same zestawy, wzbogacone o koszulkę portalu dobreprogramy, otrzyma siedmiu czytelników w konkursie dla głosujących na zdjęcia, a dodatkowe siedem koszulek rozlosujemy wśród tych, którym całego zestawu nie uda się wygrać. Więcej informacji o konkursie i nagrodach można znaleźć na specjalnej podstronie.

Podczas tegorocznego HotZlotu planujemy udział 200 osób. Agenda imprezy od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Udział w Zlocie jest praktycznie bezpłatny (pobieramy jedynie 50 zł symbolicznej opłaty rejestracyjnej) gwarantując nie tylko noclegi i pełne wyżywienie ale cały szereg innych atrakcji - m.in. imprezę integracyjną przy grillu i piwie czy zestaw atrakcyjnych gadżetów. Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Sony. Oficjalnymi partnerami Zlotu są: Electronic Arts, EIZO, HP, Gadu-Gadu, OCZ, Opera Software, Panda Security i Sapphire. Wspomagają nas także: ABBY, Acronis, Avid, Campus, City Interactive, Gruca, IQ Publishing, IVONA Software, Samsung i Wilkinson Sword.

Więcej informacji na temat tegorocznego HotZlotu można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Zachęcamy też do obejrzenia wideorelacji oraz fotorelacji z HotZlotu 2010 i 2009, a także do pobrania hotzlotowych tapet na pulpit swojego komputera.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)