HotZlot 2018 – podsumowanie, zapis sesji i rozwiązanie konkursów!

HotZlot 2018 – podsumowanie, zapis sesji i rozwiązanie konkursów!

HotZlot 2018 – podsumowanie, zapis sesji i rozwiązanie konkursów!
19.09.2018 15:26, aktualizacja: 25.09.2018 10:35

Kolejny HotZlot za nami i abyście nie zapomnieli o nim za szybko, przygotowaliśmy zestaw materiałów foto i wideo, które oddają ducha imprezy. Tegoroczny Zlot był już jedenastym spotkaniem czytelników naszego portalu, a w tym roku gościł nas Pałac Ossolińskich. Powyżej materiał wideo z podsumowaniem, w części dalszej relacja, zapisy wideo poszczególnych sesji oraz rozwiązanie zapowiedzianych na HotZlotcie konkursów!

Sześciu doradców – jeden schylający. Życie.
Sześciu doradców – jeden schylający. Życie.
  • ...ale to i tak lepsze.
  • Piękne zdjęcie grupowe...
[1/2] ...ale to i tak lepsze.

Mądrego to i przyjemnie posłuchać

Oprócz wideo-podsumowania przygotowaliśmy również zapis wideo z sesji, które odbywały się podczas tegorocznego Zlotu i aby ułatwić Wam prowadzenie konwersacji, opublikowaliśmy je w oddzielnych jednostkach, dzięki temu możecie łatwiej ze swoim pytaniem dotrzeć do autora/prelegenta, a pytać warto, bo to pasjonaci i eksperci w swoich dziedzinach.

  • "Z pytaniami zaczekajcie na koniec prezentacji"
  • Nie.
[1/2] "Z pytaniami zaczekajcie na koniec prezentacji"

Oto lista prezentacji wraz z linkami:Prezentacja otwierająca jedenasty zloty czytelników dobrychprogramówBezprzewodowe sieci dla biura, szkoły, hotelu i domu [TP-Link]Jak kupiłem hulajnogę? Tanio i bezpiecznie! [jjb]DAV - Digital Audio Workstation [Dimatheus]Jak wygląda zaplecze IT dużej uczelni publicznej [SebaZ]Junior Juniorowi Juniorem [MaXDemage][img=siatka]Dziękujemy sponsorom!Partnerem głównym tegorocznego HotZlotu była firma Intel. HotZlot 2018 wspierali ponadto: TP-Link,Genesis, GOG, Fibaro, Navitel i Transcend. Dziękujemy za pomoc w organizacji, podzielenie się wiedzą, zapewnione atrakcje, konkursy, a co za tym idzie dobrą zabawę, co widać na załączonych materiałach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wyniki konkursów

Uczestnicy mogli wziąć udział w konkursie na zrobienie zdjęcia, które zbierze najwięcej lajków w serwisach społecznościowych. Wystarczyło wrzucić zdjęcie na Facebooka lub Instagrama, które będzie powiązane z HotZlotem i zostanie odpowiednio oznaczone. Dla autorów trzech najpopularniejszych postów przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Oto lista zwycięzców:

Kolejne nagrody powędrują do autorów najlepszych naszym zdaniem zdjęć, zamieszczonych w relacji na żywo z HotZlotu:

Na koniec gwóźdź programu, czyli nagrody za recenzje sprzętu, który mogliście przetestować podczas HotZlotu.

Przypominamy też, że największa pula nagród została rozdana podczas imprezy wieczornej, z której - jak co roku - każdy wyszedł z przynajmniej jednym gadżetem...

Wbrew temu co słychać było z głośnika - w torebkach Intela nie było cukierków, były pamięci Optane
Wbrew temu co słychać było z głośnika - w torebkach Intela nie było cukierków, były pamięci Optane

TL;DW

W tym roku nie oszczędzaliśmy czasu antenowego, jeśli jednak wolicie obejrzeć skompresowaną wersję klipu podsumowującego Zlot, to przygotowaliśmy takowy, oto dwuminutowa wersja.[wppl=2025730][img=pangrys][join][img=szydercy]Nie pozostaje już nic innego jak zbierać siły na kolejny Zlot. Do zobaczenia!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)