HotZlot 2021. Kryptowaluty i bezpieczeństwo nie będą miały tajemnic

HotZlot 2021. Kryptowaluty i bezpieczeństwo nie będą miały tajemnic

HotZlot 2021
HotZlot 2021

Na tegorocznej edycji HotZlotu nasi czytelnicy będą mieli okazję zgłębić wszystkie sekrety kryptowalut oraz bezpieczeństwa w sieci. Tematykę przybliżą im webinary Filipa Pawczyńskiego z Polskiego Stowarzyszenia Bitcoina oraz Pawła Milewskiego z Wirtualnej Polski.

Tematyka kryptowalut, a wraz z nimi architektury blockchain, budzi coraz większe zainteresowanie, także wśród osób niezwiązanych z tematyką nowych technologii. Znajomość podstaw działania mechanizmów jest niezbędna do inwestowania, toteż nasz prelegent postara się przedstawić tę tematykę jak najdokładniej.

Filip Pawczyński na prelekcji Kryptowaluty. Odkrywamy tajemnice opowie dokładnie o mechanizmach rządzących światem krypto. Słuchacze będą mogli dowiedzieć się sporo o najpopularniejszej walucie, jaką nadal jest Bitcoin, a także o jego mniej popularnych konkurentach.

Agenda HotZlot 2021
Agenda HotZlot 2021

Nie mniejsze emocje budzi także bezpieczeństwo w sieci. Liczne afery, jakie mogliśmy podziwiać w ostatnich miesiącach, najlepiej pokazują, że każdy z nasz może paść ofiarą ataku i powinien zadbać o odpowiednie zabezpieczenie swojego komputera, poczty oraz danych.

Szeroko na ten temat wypowie się Paweł Milewski w ramach webinaru Jak czuć się bezpiecznie w sieci?. Uczestnicy poznają zasady korzystania z internetu w taki sposób, by nie narażać się na zbędne niebezpieczeństwa. Paweł zwróci uwagę na kwestie cyfrowej tożsamości i przypomni, że dobre hasło to nie wszystko. Niezbędne są także odpowiednie praktyki, które ochronią nas przez hakerami czy coraz popularniejszymi kampaniami malware.

Trzynastą już edycję HotZlotu poprowadzi nasz redakcyjny kolega Paweł Hekman. Całość można będzie zobaczyć na stronach głównych WP i DP oraz na naszym profilu na Facebooku już 25 listopada, w godzinach od 13:30 do 15:30. Sponsorem tegorocznego wydarzenia jest Plus.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)