hubiC hubiC 2.1.1.145

Strona główna Windows Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

hubiC to niewielka aplikacja kliencka usługi przechowywania danych w chmurze o tej samej nazwie, oferowanej przez francuskiego giganta usług hostingowych, firmę OVH. Dzięki niej użytkownik zyskuje automatyczną synchronizację danych pomiędzy komputerem a zewnętrznymi serwerami w obrębie posiadanego konta (plan bezpłatny oferuje 25 GB przestrzeni dyskowej).

Aplikacja stworzona została z myślą o uproszczeniu obsługi oferowanych przez firmę OVH wirtualnych dysków. Pozwala ona zdefiniować na lokalnym dysku folder, którego zawartość będzie samoczynnie synchronizowana z danymi przechowywanymi online w chmurze. Z poziomu opcji konfiguracyjnych możemy łatwo definiować lokalizację katalogu źródłowego, częstotliwość synchronizacji oraz szybkość transferu z/do komputera. Klient hubiC udostępniony został na platformę Windows, Mac OS, Android, iOS oraz Blackberry OS.

Do korzystania z aplikacji wymagane jest posiadanie konta użytkownika, które utworzone może być na stronie usługi lub przy pierwszym uruchomieniu programu. Plan bezpłatny oferuje nam aż 25 GB na dowolnego rodzaju dane i brak ograniczenia co do maksymalnej wielkości pliku przechowywanego na serwerze. Szczegółowe informacje na temat płatnych planów znaleźć można na oficjalnej stronie usługi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

duża pojemność na start, możliwość zwiększenia za darmo o dodatkowe 25gb, szybki upload, czytelny interfejs, serwery na terenie UE, język polski.
czasami długo tworzy foldery.
ocena użytkownika
23.07.2016 13:49 • Recenzja do wersji 2.1.1.145

Jest to bardzo ciekawa usługa chmury. Serwery znajdują się na terenie Unii Europejskiej, to znaczy że nie podlegają "Patriot Act", czyli że amerykańskie służby nie mogą szpiegować obywateli korzystających z tej chmury. Na start otrzymujemy 25GB, które łatwo można zwiększyć o 5gb za każde przyjęte zaproszenie (Maksymalnie 5 razy, czyli teoretycznie można mieć 50GB za darmo.) Upload jest bardzo szybki, wgrywając kolekcję zdjęć (ponad 500) zajęło to około 7 minut. Prędkość pobierania 600kb - 3mb/s. Interfejs jest całkowicie spolszczony. Ponadto aplikacja działa na systemach android, ios, windows phone 8, windows, mac os i linux. Całkowicie polecam.
PS: Byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś skorzystał z mojego kodu podczas zakładania konta. Kod: GHQPTI
Jeżeli będziecie mieli jakieś pytania na temat hubiC to zapraszam do napisania do mnie.

duża pojemność na start, serwery na terenie UE (nie podlegają Patriot Act), czytelny interfejs, w 100% spolszczony, duże możliwości udostępniania
jak dla mnie trochę blada czcionka
ocena użytkownika
29.03.2015 23:46 • Recenzja do wersji 1.1.13.140

Ciekawa i mniej znana usługa chmury firmy OVH. Serwery znajdują się na terenie UE, przez co pliki przechowywane przez użytkowników nie podlegają np. Patriot Act, jak w przypadku One Drive, Google Drive itp. Usługa oferuje bardzo wygodne udostępnianie plików, w tym czasowo aktywne linki (już w darmowej wersji). Na start otrzymujemy 25GB, które możemy łatwo powiększyć o kolejne 5GB za każde przyjęte zaproszenie. Upload odbywa się szybko i stabilnie. Interfejs jest logiczny i w pełni spolszczony.
PS: oczywiście zapraszam do skorzystania z kodu: MDOXSK podczas zakładania konta: https://hubic.com/home/new/
Jeżeli macie inne pytania, to chętnie odpowiem.