Humble Intro to Code Bundle: pozostają 4 dni, aby w świetnej cenie nauczyć się tworzenia gier

Strona głównaHumble Intro to Code Bundle: pozostają 4 dni, aby w świetnej cenie nauczyć się tworzenia gier
16.02.2019 22:09
Źródło: Humble Bundle
Źródło: Humble Bundle
bDZDdLbG

Pozostają 4 dni, aby w świetnej cenie nabyć pakiet kursów tworzenia gier i stron internetowych. Chodzi o ofertę w ramach charytatywnego pakietu Humble Bundle, przygotowaną tym razem we współpracy z Zenva Academy, firmą specjalizującą się w nauczaniu programowania.

bDZDdLaZ

Płacąc co najmniej 1 dol., można uzyskać pięć kursów: Nauka programowania w Pythonie przez stworzenie gry, Wstęp do tworzenia gier, Macierze i wektory w bibliotece Numpy, Nauka HTML i CSS przez stworzenie responsywnej witryny dla firmy i Kompletny kurs projektowania responsywnych stron internetowych.

Zwyczajowo, przekroczenie średniej sumy wpłat, która aktualnie wynosi 14,60 dol. zwiększa ilość zasobów w paczce. Pełen pakiet wyceniono natomiast na 25 dol., co i tak jest ceną niezwykle atrakcyjną, gdyż nominalnie kursy Zenvy to wydatek rzędu 50 dol. za sztukę.

Pełną listę materiałów znajdziecie na stronie Humble Bundle.

Źródło: Humble Bundle
Źródło: Humble Bundle

Charytatywny szał zakupowy

Przypomnijmy, Humble Bundle to regularnie wydawany zestaw rozmaitych dóbr w edycji cyfrowej; przeważnie gier, ale nie tylko, co widać doskonale na powyższym przykładzie.

bDZDdLbb

Kupując pakiet, w istocie rzeczy dokonuje się wpłaty na cele charytatywne, albo wspomaga twórców. Pieniądze można samemu rozdysponować.Wysokość wpłaty jest dowolna. Niemniej przekroczenie określonych progów skutkuje zwiększeniem zawartości zestawu.

Opisywana oferta potrwa do 20 lutego, godzina 21:00 czasu polskiego.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
bDZDdLbX