Humble Intro to Code Bundle: pozostają 4 dni, aby w świetnej cenie nauczyć się tworzenia gier

Humble Intro to Code Bundle: pozostają 4 dni, aby w świetnej cenie nauczyć się tworzenia gier

Źródło: Humble Bundle
Źródło: Humble Bundle
Piotr Urbaniak
16.02.2019 22:09

Pozostają 4 dni, aby w świetnej cenie nabyć pakiet kursów tworzenia gier i stron internetowych. Chodzi o ofertę w ramach charytatywnego pakietu Humble Bundle, przygotowaną tym razem we współpracy z Zenva Academy, firmą specjalizującą się w nauczaniu programowania.

Płacąc co najmniej 1 dol., można uzyskać pięć kursów: Nauka programowania w Pythonie przez stworzenie gry, Wstęp do tworzenia gier, Macierze i wektory w bibliotece Numpy, Nauka HTML i CSS przez stworzenie responsywnej witryny dla firmy i Kompletny kurs projektowania responsywnych stron internetowych.

Zwyczajowo, przekroczenie średniej sumy wpłat, która aktualnie wynosi 14,60 dol. zwiększa ilość zasobów w paczce. Pełen pakiet wyceniono natomiast na 25 dol., co i tak jest ceną niezwykle atrakcyjną, gdyż nominalnie kursy Zenvy to wydatek rzędu 50 dol. za sztukę.

Pełną listę materiałów znajdziecie na stronie Humble Bundle.

Źródło: Humble Bundle
Źródło: Humble Bundle

Charytatywny szał zakupowy

Przypomnijmy, Humble Bundle to regularnie wydawany zestaw rozmaitych dóbr w edycji cyfrowej; przeważnie gier, ale nie tylko, co widać doskonale na powyższym przykładzie.

Kupując pakiet, w istocie rzeczy dokonuje się wpłaty na cele charytatywne, albo wspomaga twórców. Pieniądze można samemu rozdysponować.Wysokość wpłaty jest dowolna. Niemniej przekroczenie określonych progów skutkuje zwiększeniem zawartości zestawu.

Opisywana oferta potrwa do 20 lutego, godzina 21:00 czasu polskiego.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)