iPhone 11. Ceny ujawnione przed premierą, nie jest tanio

Strona główna Aktualności
Render rzekomego iPhone'a 11 (mobilesintro)
Render rzekomego iPhone'a 11 (mobilesintro)

O autorze

Do premiery kolejnej generacji iPhone'a zostały jeszcze dwie godziny. Możemy być pewni, że nie będzie tano. Potwierdzają to przecieki z Indii.

Cennik ujawnił serwis 91mobiles na Twitterze, który przeliczył ceny z rupii na dolary. Oryginalnie ceny były podane w chińskich juanach.

Nie można tych informacji traktować jako pewne, ale wygląda wiarygodnie. Jeśli jest prawdziwa, o 19:00 zobaczymy trzy nowe modele iPhone'a 11. Będą się nazywały iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Max. Źródła mówiące o obecności modelu „Pro” nie były w błędzie.

Ceny zwalają z nóg

Smartfony Apple drożeją i nie mają już takiej przewagi technicznej nad konkurencją jak kiedyś. Mimo tego Apple nie obniża cen.

Za najtańszy wariant iPhone'a 11 z 64 GB pamięci na dane trzeba będzie zapłacić 749 dolarów. To niecałe 3 tys. złotych, do tego zostaną doliczone podatki i marże polskich sprzedawców. Cena iPhone'a Pro Max z 512 GB pamięci w Polsce może sięgnąć nawet 7 tys. złotych. Nie sądzę, by znalazł wielu nabywców nad Wisłą.

iPhone 11. Gdzie obejrzeć premierę?

Apple po raz pierwszy będzie transmitować premierę iPhone'a nie tylko na swojej stronie, ale także na YouTubie.

Z innych przecieków wiemy, że iPhone 11 dostanie szybką ładowarkę w miejsce 5-watowej. Nie będzie jednak możliwości indukcyjnego ładowania słuchawek czy zegarka.

© dobreprogramy
s