iOSEdukacja i naukaMatematyka, statystyka i informatykaiMathematic
iMathematic ikona

iMathematicversion 4.2.34

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iMathematic to prawdziwa skarbnica wiedzy matematycznej. Zawiera ponad 1000 wzorów matematycznych, podzielonych na około 120 tematów. Wszystko to wzbogacone o dokładne opisy.

Aplikacja dzieli swoją treść na formuły i narzędzia. W pierwszej z nich odnajdziemy poszczególne dziedziny matematyczne. Każda z nich ma kilka pomniejszych kategorii, a te opisy. Znajdziemy w nich definicje, wzory, przykłady, odnośniki do pokrewnych zagadnień w aplikacji oraz link do Wikipedii (uruchamia się w oknie programu). Do każdego pojęcia możemy dodawać własne notatki, oznaczać jako ulubione, a także zmniejszać i powiększać czcionkę.

Drugą kategorią są narzędzia. Znajdziemy tam wszelkiego rodzaju kalkulatory ułatwiające najtrudniejsze obliczenia. Do poprawnego działania wymagają połączenia z siecią. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi z programu korzysta się bardzo przyjemnie. Jedynym minusem jest brak polskiej wersji językowej. Przy bardziej skomplikowanych definicjach nawet dobra znajomość języka może nie wystarczyć. Aplikacja dostępna jest w wersji darmowej oraz płatnej. Ta pierwsza ma wyraźnie zaznaczone elementy, za które musimy uiścić dodatkową opłatę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań75
Data aktualizacji13 sty 2018
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
iMathematic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)