r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

imo 9.8.000000009431

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

IMO to popularny multikomunikator, dostępny dla Androida i urządzeń z systemem iOS, a także zapewniający interfejs webowy dla rozmów, za pośrednictwem strony imo.im. Z jego pomocą połączymy się z sieciami: MSN, Facebook, Google Talk (Hangouts), Yahoo!, Steam, Jabber, AIM i ICQ, a także z własną platformą producenta. Za pośrednictwem platformy imo.im pozwala także prowadzić rozmowy wideo.

Galeria programu

Za pośrednictwem komunikatora można także przesyłać znajomym zdjęcia i dźwięki, warto jednak pamiętać, że nie wszystkie komunikatory prawidłowo wyświetlą otrzymane w ten sposób pliki. Jak zwykle w takich przypadkach, najlepiej aby obie strony korzystały z tego samego. Możliwe jest także tworzenie czatów grupowych, a nawet współdzielenie galerii zdjęć z wieloma użytkownikami.

Ustawienia komunikatora oferują sporo opcji związanych z powiadomieniami. Do dyspozycji mamy różne dźwięki, wibracje, sygnalizacja diodą, wyskakujące okienko, a także możliwość uśpienia komunikatora w określonych godzinach (na przykład kiedy śpimy). Możemy także automatycznie zmieniać status na „nieobecny” przy braku aktywności, zapisywać historię rozmów oraz zmieniać rozmiar tekstu wyświetlanego w rozmowach (domyślny jest za duży dla wielu telefonów).

Rozmowy wideo pojawiły się w wersji 3.8 komunikatora i wymagają oczywiście, aby obie strony korzystały z imo. Platforma imo.im przypomina nieco Twittera — pozwala publikować wpisy ze zdjęciami, tagować je i w ten sposób zdobywać nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach. Umożliwia także powiadomienie, jeśli znajomi z innych serwisów dołączą do tej sieci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 03.08.2015 14:58

Ok

  #1 22.02.2015 17:53

ok ok

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.