imo imo

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

IMO to popularny multikomunikator, dostępny dla Androida i urządzeń z systemem iOS, a także zapewniający interfejs webowy dla rozmów, za pośrednictwem strony imo.im. Z jego pomocą połączymy się z sieciami: MSN, Facebook, Google Talk (Hangouts), Yahoo!, Steam, Jabber, AIM i ICQ, a także z własną platformą producenta. Za pośrednictwem platformy imo.im pozwala także prowadzić rozmowy wideo.

Za pośrednictwem komunikatora można także przesyłać znajomym zdjęcia i dźwięki, warto jednak pamiętać, że nie wszystkie komunikatory prawidłowo wyświetlą otrzymane w ten sposób pliki. Jak zwykle w takich przypadkach, najlepiej aby obie strony korzystały z tego samego. Możliwe jest także tworzenie czatów grupowych, a nawet współdzielenie galerii zdjęć z wieloma użytkownikami.

Ustawienia komunikatora oferują sporo opcji związanych z powiadomieniami. Do dyspozycji mamy różne dźwięki, wibracje, sygnalizacja diodą, wyskakujące okienko, a także możliwość uśpienia komunikatora w określonych godzinach (na przykład kiedy śpimy). Możemy także automatycznie zmieniać status na „nieobecny” przy braku aktywności, zapisywać historię rozmów oraz zmieniać rozmiar tekstu wyświetlanego w rozmowach (domyślny jest za duży dla wielu telefonów).

Rozmowy wideo pojawiły się w wersji 3.8 komunikatora i wymagają oczywiście, aby obie strony korzystały z imo. Platforma imo.im przypomina nieco Twittera — pozwala publikować wpisy ze zdjęciami, tagować je i w ten sposób zdobywać nowych znajomych o podobnych zainteresowaniach. Umożliwia także powiadomienie, jeśli znajomi z innych serwisów dołączą do tej sieci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!