Instalator Fortnite dla Androida dostępny dla wszystkich, ale jeszcze nie zagramy

Instalator Fortnite dla Androida dostępny dla wszystkich, ale jeszcze nie zagramy

Instalator Fortnite dla Androida dostępny dla wszystkich, ale jeszcze nie zagramy
11.08.2018 12:45

Jedna z najpopularniejszych obecnie gier typu Battle Royale, Fortnite nadchodzi w wersji dla Androida. Graczy jednak może martwić kilka związanych z nią rzeczy. Nie dość, że gra nie trafi do Google Play, to jeszcze oficjalnie przez kilka dni można było w nią grać tylko na najnowszych smartfonach Samsunga. Czas wyłączności już się zakończył, ale gra wciąż nie jest dostępna dla wszystkich.

Fortnite to dynamiczna strzelanka z przyjemną dla oka oprawą graficzną, w której jednocześnie na mapie rusza do walki 100 graczy. Od PUBG odróżnia ją możliwość budowania własnych struktur, w których możemy bronić się przed oblężeniem, humorystyczny klimat i nieco łatwiejsze sterowanie. Gracze mają do dyspozycji mnóstwo sprytnie zaprojektowanych broni i narzędzi, a podczas „polowania” muszą zdobyć strategiczną przewagę, korzystając z terenu. Awatary graczy można oczywiście personalizować, wykorzystując zdobyte akcesoria. Gra jest dostępna za darmo, ale niestety można w niej sporo wydać na drobne zakupy. Po uruchomieniu Fortnite można powiązać grę z kontem PlayStation, Xbox Live, Nintendo, Facebookiem, Google+ lub odnaleźć istniejące konto.

350250453478696897

Instalator w postaci pliku APK znajdziecie w naszej bazie aplikacji dla Androida. W chwili pisania artykułu dostępna jest wersja 2.0.2 instalatora, która pobierze grę w wersji beta 5.20 (4276112). By uruchomić instalator, należy na Androidzie mieć włączoną możliwość instalacji aplikacji z zewnętrznych źródeł (w opcjach deweloperskich). Trzeba też pamiętać, że dostępność instalatora nie gwarantuje jeszcze, że grę da się uruchomić na każdym sprzęcie. Fortnite znana jest z wysokich wymagań sprzętowych i relatywnie wąskiej listy kompatybilnych smartfonów.

350250453478827969

Instalator po uruchomieniu musi pobrać pliki gry, co chwilę zajmie. Fortnite wymaga pobrania ponad gigabajta danych. Niestety po zalogowaniu lub założeniu nowego konta nie dostaniemy się do gry od razu, ale będzie możliwość zapisania się do betatestów. Ratunkiem będzie zaproszenie od znajomego, który już się do testów zapisał i jego konto zostało zatwierdzone. Nie pomógł Honor Play, obecny na liście urządzeń, które dostaną Fortnite w pierwszej kolejności.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)