INTERNAUTA@PRAWO.KARNE w poniedziałek w Łodzi

INTERNAUTA@PRAWO.KARNE w poniedziałek w Łodzi17.04.2012 14:23

Czy obawy przed ACTA są słuszne? Czy za ściąganie filmów będzie groziło aresztowanie? Czy haker z Polski za włamanie do Pentagonu pójdzie do więzienia w Stanach? I wreszcie, czy możliwe jest zastąpienie sędziów komputerami? 23 kwietnia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego przy ulicy Kopcińskiego 8/12 będzie można uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania podczas nietypowej konferencji kryjącej się pod tajemniczą nazwą INTERNAUTA@PRAWO.KARNE.

Konferencja jest nietypowa i warta uwagi, gdyż poruszane na niej tematy nie są łatwe, a materiały dostępne w sieci czy książkach często napisane są językiem zrozumiałym jedynie dla prawników. W najbliższy poniedziałek będzie więc można dowiedzieć się nieco o czynach zabronionych w cyberprzestrzeni, agresji elektronicznej, kradzieży tożsamości, cyberterroryźmie, legalności pobierania w świetle prawa polskiego i światowego. Wykłady prowadzić będą pracownicy polskich instytucji naukowych.

Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy poniedziałek o 10:00 w sali rady wydziału. Wstęp na konferencję jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym. W Łodzi pojawi się również nasza kamera.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)