INTERNAUTA@PRAWO.KARNE w poniedziałek w Łodzi

17.04.2012 14:23, aktual.: 17.04.2012 15:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czy obawy przed ACTA są słuszne? Czy za ściąganie filmów będzie groziło aresztowanie? Czy haker z Polski za włamanie do Pentagonu pójdzie do więzienia w Stanach? I wreszcie, czy możliwe jest zastąpienie sędziów komputerami? 23 kwietnia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego przy ulicy Kopcińskiego 8/12 będzie można uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania podczas nietypowej konferencji kryjącej się pod tajemniczą nazwą INTERNAUTA@PRAWO.KARNE.

Konferencja jest nietypowa i warta uwagi, gdyż poruszane na niej tematy nie są łatwe, a materiały dostępne w sieci czy książkach często napisane są językiem zrozumiałym jedynie dla prawników. W najbliższy poniedziałek będzie więc można dowiedzieć się nieco o czynach zabronionych w cyberprzestrzeni, agresji elektronicznej, kradzieży tożsamości, cyberterroryźmie, legalności pobierania w świetle prawa polskiego i światowego. Wykłady prowadzić będą pracownicy polskich instytucji naukowych.

Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy poniedziałek o 10:00 w sali rady wydziału. Wstęp na konferencję jest bezpłatny i nie wymaga rejestracji. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym. W Łodzi pojawi się również nasza kamera.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)