iOS 16.0.3 do pobrania. Usuwa cztery błędy z iPhone'ów

iOS 16.0.3 do pobrania. Usuwa cztery błędy z iPhone'ów

iPhone 14 Pro
iPhone 14 Pro
Źródło zdjęć: © Apple
11.10.2022 07:07, aktualizacja: 11.10.2022 09:55

Apple wydało aktualizację iOS do wersji 16.0.3. Usuwa ona cztery błędy z iPhone'ów, przez które korzystanie z urządzeń nie jest zbyt wygodne. Użytkownicy smartfonów Apple'a zdecydowanie powinni zainteresować się najnowszym uaktualnieniem systemu.

iOS 16 został udostępniony we wrześniu 2022 r. Nowa wersja systemu operacyjnego stworzona z myślą o iPhone'ach wprowadziła szereg nowości, takich jak m.in. możliwość spersonalizowania ekranu blokady. Premiera nowej wersji systemu nie była jednak najbardziej udana. Już na starcie pojawiły się doniesienia o wywoływanych przez nią problemach.

Do tej pory udostępniono już dwie aktualizacje, które poprawiły ogólny stan systemu. Apple udostępniło właśnie trzecią aktualizację o oznaczeniu iOS 16.0.3. Usuwa ona cztery błędy, z których każdy w istotny sposób ograniczał komfort użytkowników iPhone'ów.

iOS 16.0.3 - naprawione błędy:

  • połączenia przychodzące i powiadomienia z aplikacji mogły być opóźnione lub w ogóle nie być dostarczane na smartfonach iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max,
  • na urządzeniach iPhone 14 głośność mikrofonu podczas CarPlay mogła być zbyt niska,
  • aplikacja aparatu mogła zbyt wolno uruchamiać się lub przełączać między poszczególnymi trybami w iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max,
  • aplikacja poczty e-mail mogła się wyłączać w przypadku otrzymania niepoprawnie sformatowanej wiadomości.

iOS 16.0.3 powinien być już dostępny dla wszystkich. Aktualizacja ta skupia się przede wszystkim na modelach z serii iPhone 14, więc to użytkownicy najnowszych smartfonów Apple powinni zainteresować się nią w pierwszej kolejności.

Karol Kołtowski, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)