iPhone 9 opóźniony? Apple podobno odwołał marcową imprezę produktową

iPhone 9 opóźniony? Apple podobno odwołał marcową imprezę produktową

iPhone 9 opóźniony? Apple podobno odwołał marcową imprezę produktową
Piotr Urbaniak
11.03.2020 08:30

Kolejne zachodnie media donoszą, że zaplanowana na marzec impreza produktowa, gdzie Apple miał pokazać m.in. ekonomicznego iPhone'a 9, została odwołana. Spółka może zdecydować się na prezentację nowości w internecie, ale to najprawdopodobniej i tak wiąże się z przełożeniem premiery sklepowej, gdyż trudności dotykają także fabryk.

Spośród produktów, których oczekują fani Apple'a, zdecydowanie najgłośniejszym jest wspomniany już iPhone 9, czyli najtańszy model iPhone'a od 2016 r. i wydania iPhone'a SE. Dzięki analizie kodu źródłowego bety iOS 14, smartfon ten jest już właściwie pewny. Pytanie tylko, kiedy i jakim kanałem zostanie oficjalnie zaprezentowany światu.

Atrakcją numer dwa, pod którą jednak stawia się więcej znaków zapytania z racji zdawkowych tylko plotek, miał być MacBook Pro 14. Następca obecnie sprzedawanej wersji 13-calowej, który mógłby pójść w ślady MBP 16, a więc zaoferować większą niż wcześniej matrycę.

Obraz

Ponadto, mówiło się kilku nowościach w segmencie akcesoriów: lokalizatorze AirTag, ładowarce indukcyjnej w formie maty i słuchawkach nausznych.

Tak, to znów koronawirus

Wszystko to miało zostać zaprezentowane na zwyczajowej imprezie w Steve Jobs Theater w Cupertino, ale – jak wynika z doniesień – mając na uwadze epidemię koronawirusa, Apple zmienił zdanie i odwołał wydarzenie. Istnieje podejrzenie, że część nowych produktów zostanie przedstawiona w internecie, w formie informacji prasowej. Nie ma jednak żadnego oficjalnego potwierdzenia tych rewelacji. Sam producent konsekwentnie milczy.

Wcześniej w marcu o problemach produkcyjnych Apple'a, związanych oczywiście z epidemią Covid-19, informował DigiTimes. Jak stwierdzono, niektóre premiery mogą zostać przesunięte na lipiec lub sierpień, a iPhone 9 być może nawet na wrzesień.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)