ipla ipla 4.10.3

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

ipla na Androida to mobilna wersja popularnej aplikacji na PC, umożliwiająca oglądanie telewizji na żywo oraz odtwarzanie wideo z bogatej biblioteki programów, seriali i rozgrywek sportowych.

W podstawowej, darmowej wersji programu, otrzymujemy dostęp do takich kategorii jak Serial, Sport, Dla dzieci i Programy. Wykupienie odpowiednich pakietów umożliwi oglądanie na smartfonie telewizji na żywo, m.in. takich kanałów jak Discovery, Filmbox (w tym Filmbox HD) czy Eurosport. Wykupienie jednego z pięciu dostępnych pakietów umożliwia korzystanie z nich zarówno na smartfonie jak i komputerze. Pakiet "ekstra" umożliwia także pobieranie wybranych materiałów na urządzenie.

Wśród dostępnych seriali i programów odnajdziemy te z anteny Polsatu, a także TVP. Nawigacja w aplikacji jest prosta i przejrzysta, a reklamy w bezpłatnej wersji nie są zbyt uciążliwe. Za darmo mamy do wyboru dwie wersje jakości: 320p i 576p. Jakość HD, 720p, jest dodatkowo płatna.

W aplikacji przygotowano dodatkowe pakiety i funkcjonalności dla klientów Cyfrowego Polsatu i sieci Plus. Mocną stroną ipli jest szybkość działania i bogata oferta VOD oraz kanały na żywo. Słabą stroną jest często występujące "ścinanie" wideo czy rzadko aktualizowane pozycje w bibliotece.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!