r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ipla

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

ipla na Androida to mobilna wersja popularnej aplikacji na PC, umożliwiająca oglądanie telewizji na żywo oraz odtwarzanie wideo z bogatej biblioteki programów, seriali i rozgrywek sportowych.

W podstawowej, darmowej wersji programu, otrzymujemy dostęp do takich kategorii jak Serial, Sport, Dla dzieci i Programy. Wykupienie odpowiednich pakietów umożliwi oglądanie na smartfonie telewizji na żywo, m.in. takich kanałów jak Discovery, Filmbox (w tym Filmbox HD) czy Eurosport. Wykupienie jednego z pięciu dostępnych pakietów umożliwia korzystanie z nich zarówno na smartfonie jak i komputerze. Pakiet "ekstra" umożliwia także pobieranie wybranych materiałów na urządzenie.

r   e   k   l   a   m   a

Wśród dostępnych seriali i programów odnajdziemy te z anteny Polsatu, a także TVP. Nawigacja w aplikacji jest prosta i przejrzysta, a reklamy w bezpłatnej wersji nie są zbyt uciążliwe. Za darmo mamy do wyboru dwie wersje jakości: 320p i 576p. Jakość HD, 720p, jest dodatkowo płatna.

W aplikacji przygotowano dodatkowe pakiety i funkcjonalności dla klientów Cyfrowego Polsatu i sieci Plus. Mocną stroną ipli jest szybkość działania i bogata oferta VOD oraz kanały na żywo. Słabą stroną jest często występujące "ścinanie" wideo czy rzadko aktualizowane pozycje w bibliotece.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Już jest nowa IPLA, w niej „Tu i teraz”, „Westworld” i inne produkcje HBO

48
OPROGRAMOWANIE 21.02.2018 | Anna Rymsza

IPLA, jeden z najpopularniejszych serwisów VOD, ruszył dziś w nowej odsłonie. Zmieniła się strona IPLA.tv, ale nie to jest dziś największą atrakcją. Właściciel usługi podpisał umowę z HBO, dzięki czemu można w niej oglądać nowe kanały, a w katalogu znalazły się światowej klasy hity. Nowa strona usługi ma zapewnić użytkownikom większą wygodę korzystania z serwisu. Lifting pozytywnie wpłynął przede wszystkim na przeglądanie popularnych i promowanych filmów i seriali, ale po spędzeniu dłuższego czasu na stronie zauważymy też inne obszary, w których jest łatwiej i przyjemniej. Zdjęcia są duże…

IPLA na Androidzie nareszcie pozwala oglądać filmy offline

18
OPROGRAMOWANIE 15.09.2016 | Anna Rymsza

Nadszedł moment, na który czekało wielu użytkowników VoD Polastu. Aplikacja IPLA dla Androida pozwala odtwarzać materiały bez dostępu do Internetu. Od lipca mogą to robić użytkownicy systemu iOS. Oglądanie offline jest możliwe po pobraniu materiałów na urządzenie. Korzyści z tego są dość oczywiste – możliwość oglądania w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, w szczególności za granicą albo w samolocie. Można też będzie oszczędzić nieco pakietu internetowego i oglądać komfortowo tam, gdzie łącze nie pozwala na płynne strumieniowanie filmów. Pobierać można z dowolnego kraju – IPLA nie blokuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Krasor   13 #1 16.12.2015 23:23

Po ostatniej aktualizacji program nie działa mi w poziomie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.