IPLA na Androidzie nareszcie pozwala oglądać filmy offline

IPLA na Androidzie nareszcie pozwala oglądać filmy offline
15.09.2016 14:46
IPLA na Androidzie nareszcie pozwala oglądać filmy offline

Nadszedł moment, na który czekało wielu użytkowników VoD Polastu. Aplikacja IPLA dla Androida pozwala odtwarzać materiały bez dostępu do Internetu. Od lipca mogą to robić użytkownicy systemu iOS.

Oglądanie offline jest możliwe po pobraniu materiałów na urządzenie. Korzyści z tego są dość oczywiste – możliwość oglądania w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, w szczególności za granicą albo w samolocie. Można też będzie oszczędzić nieco pakietu internetowego i oglądać komfortowo tam, gdzie łącze nie pozwala na płynne strumieniowanie filmów. Pobierać można z dowolnego kraju – IPLA nie blokuje zagranicznych IP.

Wybór materiałów jest spory, choć nie wszystkie pozycje są dostępne w tym modelu. Pobrać na swoje urządzenie można między innymi najnowsze seriale Telewizji Polsat, prezentowane w jesiennej ramówce, czyli „Przyjaciółki”, „Świat według Kiepskich”, „Pierwsza miłość”, „Zdrady”, „Trudne sprawy”, „Pielęgniarki”, „Dlaczego ja”, „Ewa gotuje”, „Na ratunek 112”, „Rinke za kratami”, „Nasz nowy dom”, „Kabaret na żywo” i „Gliniarze.” Dostępne będą również liczne telenowele z Wenezueli, 350 filmów i odcinków seriali dla najmłodszych, ponad 300 filmów fabularnych i spora kolekcja starszych materiałów, w tym najczęściej oglądane w IPLA starsze seriale Telewizji Polsat. Biblioteka materiałów, które można pobrać na swoje urządzenie, będzie z czasem powiększana.

Aby pobrać te materiały, trzeba mieć wykupiony pakiet IPLA EXTRA, który umożliwia też oglądanie bez reklam. Pakiet ten umożliwi również pobieranie wybranych materiałów z pakietów IPLA FILMY I SERIALE oraz IPLA DZIECI. Przez pierwsze 14 dni można go testować za darmo. Użytkownicy korzystający z najnowszych wersji aplikacji IPLA za granicą będą mogli pobrać popularne propozycje Telewizji Polsat, wykupując pakiet IPLA WORLD.

To nie koniec nowości. Nowa wersja aplikacji IPLA na Androida wprowadza ponadto napisy dla niesłyszących w większości seriali Polsatu (dostępne są także na stronie), możliwość przełączania kanałów TV podczas oglądania jednego z nich, bez wychodzenia z działu aplikacji, oraz możliwość „odłożenia” materiału do listy „Obejrzyj później.”

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)