iplex.pl polską odpowiedzią na Hulu?

iplex.pl polską odpowiedzią na Hulu?

Kuba Pawlak
05.02.2010 16:50, aktualizacja: 07.02.2010 14:28

iplex.pl jako pierwszy serwis z wideo na żądanie w Polsce stworzył internautom szansę bezpłatnego odtwarzania materiałów wideo zarówno w postaci komercyjnych filmów, jak i ambitnego kina światowego z poziomu przeglądarki internetowej.

Aby skorzystać z usług iplex.pl wystarczy wejść na stronę i wybrać dowolną pozycję z blisko tysiąca oferowanych materiałów. Niektóre materiały (np. „Gomorra” czy „Mądrość i seks”) oferowane przez serwis dostępne są w jakości HD - przynajmniej tak twierdzą autorzy. Aktualnie usługi iplex współpracują z systemami Mac i Windows. Jedynym warunkiem zobaczenia seansu jest obejrzenie reklamy wyświetlanej przed filmem.

W ostatnim czasie w serwisie iplex.pl znacznie poszerzono ofertę dostępnych materiałów. Dzięki temu użytkownicy mogą zobaczyć stosunkowo świeże i dobrze odbierane wśród amatorów kina pozycje, takie jak: „Wojna polsko – ruska”, „Mała Moskwa” czy „Underworld 2 – Ewolucja”. Ofertę filmów kinowych uzupełniają materiały podróżnicze, przyrodnicze, historyczne, a także bajki i kabarety. W kolejnych tygodniach pojawią się również seriale i koncerty.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (106)