IrfanView: popularna przeglądarka zdjęć trafia do Windows Store

IrfanView: popularna przeglądarka zdjęć trafia do Windows Store

IrfanView: popularna przeglądarka zdjęć trafia do Windows Store
Jan Mentel
28.06.2017 14:44, aktualizacja: 29.06.2017 17:35

IrfanView, czyli przeglądarka obrazów, która dzięki mostkowi pozwalającemu na portowanie oprogramowania win32 do UWP, trafił do Windows Store. W ostatnim czasie regularnie informujemy o podobnych działaniach producentów oprogramowania – czyżby sen Microsoftu w końcu się ziścił i w Windows Store będzie w czym wybierać?

Obraz

IrfanView to popularna aplikacja, która umożliwia przeglądanie oraz konwertowanie obrazów do wielu formatów. Oferuje również podstawowe funkcje do edycji. Obrazy można wyostrzać, rozmazywać, dodawać znaki wodne. Program pozwala także na zmianę nasycenia kolorów. Dzięki IfranView stworzymy również miniatury.

Największą zaletą aplikacji jest jej intuicyjność oraz bardzo niskie wymagania sprzętowe. Zgodnie z opisem, jej głównym zadaniem, stawianym przez producentów, jest pogodzenie prostoty obsługi dla początkujących z funkcjonalnością dla tych bardziej zaawansowanych użytkowników.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

IrfanView trafił do sklepu Windowsa dzięki zastosowaniu Deskop Bridge, czyli mostkowi pozwalającemu na portowanie oprogramowania win32 do UWP. Czyżby dzięki niemu rzeczywiście Microsoftowi udało się w końcu zachęcić deweloperów do Windows Store? Nowe IfranView dostępne jest w naszej bazie programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)