Irytujący błąd w Messengerze na iPhone'ach uniemożliwia rozmowę

Strona głównaIrytujący błąd w Messengerze na iPhone'ach uniemożliwia rozmowę
18.01.2018 17:33
Irytujący błąd w Messengerze na iPhone'ach uniemożliwia rozmowę
Jan Mentel
Jan Mentel
bDXEAZSe

Użytkownicy Messengera w wersji na iOS-a skarżą się ostatnio na błąd, który sprawia, że szybka wymiana wiadomości staję się wręcz niemożliwa. Po wpisaniu kilku słów w okno konwersacji aplikacja notorycznie się zawiesza — w tym przypadku nawet próby ponownej instalacji nie przynoszą spodziewanych rezultatów.

bDXEAZRx

Problem z aplikacją pojawia się wybiórczo i nie dotyczy wszystkich użytkowników. Takich przypadków jest jednak na tyle dużo, że o sprawie zrobiło się głośno. Szczególnie widać to na Twitterze, gdzie co chwile pojawiają się nowe doniesienia o kolejnych urządzeniach, na których program nie działa poprawnie.

350209112723973577

Wśród poszkodowanych znalazł też się m.in. dziennikarz serwisu TechCrunch, który zgłosił defekt Facebookowi. Co prawda firma przyznała, że aktualnie przygląda się sprawie, ale jak dotąd nie podała żadnej przyczyny, która może powodować błąd w aplikacji.

bDXEAZRz

Jak pisaliśmy wczesniej odpowiedzialny za Messengera, David Marcus, w tym tygodniu ogłosił zmiany, których można się spodziewać w 2018 roku. Jego zdaniem Messenger nieco odszedł od swoich początkowych założeń, które miały gwarantować użytkownikom prosty sposób komunikowania się. Stąd działanie aplikacji zostanie znacznie uproszczone.

Udostępnij:
bDXEAZSv