MacOSNarzędziaOdinstalowywanie programówiTrash
iTrash ikona

iTrash5.1.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iTrash (dawniej AppTrasher) banalnie prosty program przeznaczon do usuwania zbędnych programów, widżetów i pakietów. Program usuwa nie tylko inne pliki programów, ale także powiązane z nimi komponenty i dodatki.

Dzięki iTrashowi temu możemy być pewni, że po wykasowaniu zbędnego programu nie pozostanie po nim ślad na dysku. Aby usunąć dane, wystarczy przenieść ikonę programu i upuścić do okna iTrasha. Następnie aplikacja poinformuje o komponentach, które zostaną usunięte (więcej szczegółów można zobaczyć po włączeniu trybu eksperckiego. Można część z nich odznaczyć (na przykład usunąć tylko ustawienia programu) lub zdecydować się na wykasowanie wszystkich.

W ustawieniach można wybrać programy, które nigdy nie powinny być usunięte. W ten sposób nawet po przeciągnięciu do iTrasha programy nie zostaną wykasowane. Uruchomić można też tryb Ghost Mode. Umożliwia on współpracę Kosza z iTrashem – kiedy do Kosza trafi jakiś program, zostanie on usunięty przez iTrasha.

Wersja demonstracyjna programu pozwala na użycie go trzy razy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentOSXBytes
Liczba pobrań137
Data aktualizacji14 kwi 2020
Rozmiar pliku21.98 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
iTrash ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)