Jak łatwo odzyskać hasło do pliku Excel? Lekarstwem program iMyFone Passper for Excel.

Jak łatwo odzyskać hasło do pliku Excel? Lekarstwem program iMyFone Passper for Excel.

Jak łatwo odzyskać hasło do pliku Excel? Lekarstwem program iMyFone Passper for Excel.
Redakcja
28.03.2020 15:17, aktualizacja: 01.04.2020 15:19

Ludzie używają haseł do ochrony swoich plików Excel z wielu powodów. Na przykład, jeśli plik Excel zawiera poufne dane dotyczące Twojej firmy, musisz zabezpieczyć go hasłem i upewnić się, że żadna inna osoba nie uzyska dostępu do informacji, które zawiera dokument. Po pewnym czasie może jednak dojść do sytuacji, w której stracisz lub zapomnisz hasło, którego użyłeś i będziesz potrzebować usunąć lub odzyskać to hasło.

Materiał powstał we współpracy z firmą iMyFone

Istnieją 2 różne typy haseł do ochrony plików Excel. Pierwszy typ nazywany jest hasłem otwierającym, które uniemożliwia otwarcie pliku Excel. Kolejnym typem hasła jest „ograniczenie”. Dzięki niemu nie będzie można edytować, czytać ani drukować arkusza programu Excel ani skoroszytu.

Bez względu na to, jakiego rodzaju hasła użyłeś do ochrony pliku Excel, przedstawimy Ci wygodną i bezproblemową metodę, którą możesz zastosować, aby odblokować dokument. Oto iMyFone Passper for Excel, program przeznaczony dla rodziny systemów Windows, który pomaga odzyskać hasła otwierające programu Excel i usunąć ochronę arkusza roboczego/skoroszytu bez wpływu na pierwotne dane.

Obraz

Odzyskaj hasło za pomocą Passper w 3 krokach

Choć odzyskanie hasła jest dość proste, warto zapoznać się z krokami, w jaki sposób korzystać z programu Passper i odzyskać hasła otwierające z pliku Excel.

Krok 1. Wybierz tryb odzyskiwania

Jako pierwszy krok powinieneś wybrać odpowiedni tryb odzyskiwania. W programie Passper będziesz mógł odkryć dwa różne tryby odzyskiwania. Te dwa tryby odzyskiwania są nazwane jako Odzyskaj Hasło i Usuń Ograniczenia. Jeśli użyłeś hasła, które uniemożliwia otwarcie pliku Excel, powinieneś wybrać opcję Odzyskaj hasło.

Krok 2. Dodaj plik Excel i wybierz metodę

Po prostu przeciągnij i upuść zaszyfrowany plik Excel, aby dodać go do programu. W zależności od tego, jak dobrze znasz hasło, wybierz odpowiednią metodę ataku spośród 4 dostępnych opcji. Kliknij przycisk „Dalej”, aby kontynuować.

Krok 3. Odzyskaj hasło

W następnym kroku powinieneś postępować zgodnie z instrukcjami, które będą widoczne na ekranie programu Passper i odzyskać hasło.

Obraz

Słowo na koniec

Jeśli zapomniałeś hasła do pliku Excel, nie musisz już więcej męczyć się, aby je odgadnąć. Nie musisz również przestać korzystać z pliku Excel. Zamiast tego możesz po prostu zaufać programowi Passper i załatwić tę sprawę w wygodny sposób.

Obraz

Możesz kupić Passper for Excel za jedyne 19,95$ w abonamencie miesięcznym lub w abonamencie rocznym za 29,95$. Możesz również zdobyć dożywotni dostęp do programu za 49,95$. Bez względu na wybraną opcję, twórca oprogramowania, iMyFone, oferuje kod rabatowy D2T8X, dający rabat w wysokości 10$

Materiał powstał we współpracy z firmą iMyFone

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)