Jak zmienić wygląd Maka?

Redakcja

29.03.2010 14:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Internecie można znaleźć sporo stron z instrukcjami, jak upodobnić system Windows czy Linux do Mac OS X. Co tu wiele mówić, oprogramowanie Apple’a jest po prostu ładne i wiele osób zazdrości jego wyglądu. Szczególnie pożądany jest Dock, ale nie tylko - również pasek menu umożliwiający szybki dostęp do funkcji programów. Co natomiast z użytkownikami Maków - czy także mogą zmieniać wygląd swojej systemu?

Jest co najmniej kilka metod, dzięki którym możemy sprawić, że Snow Leopard, Leopard czy Tiger będą posiadać nieco inny od domyślnego wygląd. Możemy to zrobić za pomocą ukrytych w systemie komend, a także dodatków i rozszerzeń. Za ich pomocą można nie tylko zmienić kolor paska menu albo miejsce wyświetlania Docka, ale także wprowadzić kilka przydatnych ulepszeń.

Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanym na łamach naszego vortalu artykułem Jak zmienić wygląd Maka?, w którym Michał Majchrzycki (mmaj) opisuje narzędzia, również bezpłatne, ułatwiające zmianę wyglądu systemu Mac OS X oraz objaśnia, jakich efektów możemy się po takiej metamorfozie spodziewać.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)