Jedenasty pakiet BookRage oferuje swoim czytelnikom premierowe książki

Jedenasty pakiet BookRage oferuje swoim czytelnikom premierowe książki

Jedenasty pakiet BookRage oferuje swoim czytelnikom premierowe książki
Karolina Kowasz
21.07.2014 21:03, aktualizacja: 22.07.2014 11:21

Założyciele BookRage po raz kolejny mają świetną okazję dla moli książkowych. W tym zestawie dostaniemy niemalże same premiery, książki stworzone przez pisarzy młodego pokolenia. Tak jak w poprzednich edycjach pakiet możemy zakupić za dowolnie wybraną przez kwotę, która następnie zostanie podzielona pomiędzy autorów, organizatorów akcji oraz fundację Nowoczesna Polska.

Obraz

W ramach pakietu bazowego, czytelnicy mogą kupić:Zrób mi jakąś krzywdę Jakuba Żulczyka – główny bohater, Dawid, jest 25-letnim studentem prawa. Pewnego dnia spotyka piętnastolatkę uzależnioną od gier komputerowych. Chłopak traci dla niej głowę i decyduje się ją porwać. Ta pozycja to wznowienie debiutu Żulczyka, premierowo w formie e-booka.Post Karoliny Pochwatki – premiera i debiut młodej pisarki z Gdańska. Zbiór ma formę współczesną, której zdecydowanie bliżej do postowania na Facebooku niż klasycznej powieści. Pisane na kolanie, na szybko, na kacu, na poście, bez ładu i składu.Piórkiem i mięsem Radka Teklaka – drugi debiut w tym zestawieniu. Teklak swoje udane teksty publikuje gdzie się da, dotychczas udało mu się jakieś 300-400 razy. Z jego twórczości wybrane zostały najlepsze teksty i to właśnie one zostały opublikowane w zbiorze. Czytelników ostrzegamy przed kontrowersyjnym słownictwem.Nie karmić zwierząt Pawła Ziętka – to drugie dzieło mieszkającego na Wildzie w Poznaniu artysty oraz kolejna premiera w ramach BookRage. Historia kiepskiego lata, z jeszcze gorszym letnim romansem. Konsekwencje patrzenia przez okno są przykre, rodzinna tajemnica okropna, tak samo erotyka.

Ci, którzy zdecydują się wpłacić kwotę powyżej średniej otrzymają także pozycje Był sobie Polak, Rusek i Niemiec czyli Europa B Ziemowita Szczerka oraz Transmisje Łukasza Najdera. Pierwsza książka, będąca zbiorem wcześniej publikowanych w różnych miejscach tekstów, zabierze czytelnika w podróż pod Europie B. Czytelnicy, razem z autorem, będą mogli zadumać się nad narodami Europy, ich kontrastami i wspólnymi cechami. Najder za to miał chęć uwiecznienia zachowań i słów ludzi w sytuacjach granicznych, co poskutkowało wieloma komunikatami, teraz zebranymi przez BookRage. Obie pozycje są premierami.

Płatności za zakup ebooków możemy dokonać tak samo jak w ostatniej edycji. BookRage obsługuje płatności poprzez PayPal (w tym płatności kartami, także bez rejestracji konta PayPal) oraz e-przelewy za pośrednictwem systemu płatności DotPay.

Z okazji jedenastego pakietu, organizatorzy pokusili się o małe podsumowanie swoich dotychczasowych akcji, które, łącznie zebrały aż 470 tysięcy złotych. Każda z akcji zawierała co najmniej 6 tytułów (niejednokrotnie więcej), więc, przy małym uśrednieniu, 22 tysiące sprzedanych zestawów równe jest ilości 132 tysięcy książek. Jak widać czytelnictwo w Polsce wcale nie ma się tak źle, jak się wszędzie o tym mówi.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)