AndroidGryDla dzieciJelly Band
Jelly Band ikona

Jelly Band2.12

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jelly Band to produkcja skierowana do najmłodszych użytkowników smartfonów i tabletów z systemem Android. Pozwala w prosty sposób bawić się muzyką oraz tworzyć własne utwory.

Przypominający żelki bohaterowie pochodzą z innej dobrze przyjętej produkcji studia gry Jelly Defense. W Jelly Band każdemu z nich przypisano inny instrument. W zależności od tego, w którym miejscu umieścimy poszczególnych bohaterów, ich muzyka będzie bardziej cicha bądź też głośna. Efekt końcowy przypomina motyw przewodni z Jelly Defense.

Nawigacja jest banalnie prosta. Wystarczy dotknąć wybranego bohatera, a następnie przeciągnąć go na jedno z przygotowanych miejsc. Gra oferuje nam dwie różne plansze, z czego darmowa jest pierwsza z nich. Dodatkowo grajków możemy rozmieszczać losowo, za pomocą specjalnego przycisku. Jeżeli stworzony motyw przypadł nam do gustu, możemy go nagrać i zapisać. Niestety zabrakło możliwości łatwego eksportu pliku, czy też udostępnienia go.

Oprawa graficzna prezentuje się bardzo dobrze, jest kolorowa i miła dla oka. Darmowy tryb pozwala na sporo zabawy, a jeżeli produkcja przypadnie do gustu naszym pociechom, możemy ją poszerzyć o nową planszę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań60
Data aktualizacji7 sie 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaTestowa (demo)
Jelly Band ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)