bDYXmWzV
Jelly Jump ikona

Jelly Jump1.4

Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jelly Jump to kolejny mobilny tytuł od Ketchapp. Studio te specjalizuje się w prostych grach zręcznościowych, które zdobywają popularność dzięki łatwym zasadom i dobremu wykonaniu.

bDYXmWzX

Ponownie sterownie zostanie sprowadzone do jednego gestu. Jest nim dotknięcie ekranu, za jego pomocą sprawiamy, że nasz bohater podskakuje. W Jelly Jump kierujemy poczynaniami skrzyni o galaretowatej konsystencji. Nasza zadanie polega na zdobywaniu kolejnych poziomów poprzez wskakiwanie na platformy.

Te mają jednak różne mechanizmy oraz prędkość łączenia. To sprawia, że czasem wystarczy jedna sekunda opóźnienia, bądź też zbyt szybkiej reakcji, aby przegrać. Zabawa to standardowe podkręcanie swoich wyników. Do gry dodatkowo motywują rankingi.

Standardowo dla produkcji Ketchapp Jelly Jump posiada starannie przygotowaną oprawę. Grafika choć prosta potrafi zauroczyć, a muzyka uspokaja i hipnotyzuje. Kolejnym stałym elementem są natarczywe reklamy, których możemy się pozbyć za drobną opłatą. Choć Jelly Jump nie wnosi niczego nowego do gatunku, jest solidnie wykonanym tytułem, którego każdy fan takiej zabawy powinien spróbować.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentKetchapp
Liczba pobrań512
Data aktualizacji9 kwi 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Jelly Jump ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYXmWAC
bDYXmWAT