Jelly Jump udowadnia, że skakanie galaretką potrafi być ekscytujące

Jelly Jump udowadnia, że skakanie galaretką potrafi być ekscytujące

11.06.2015 10:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szukacie prostej gry na Androida i iOS, która sprawi, że nie będziecie nudzili się w kolejce do lekarza? Postanowiliśmy pomóc Wam w poszukiwaniach takiej produkcji i mamy ciekawą propozycję – Jelly Jump. Gra jest darmowa i możecie ją pobrać z naszej bazy. Ostrzegamy, mimo swej prostoty potrafi wciągnąć na wiele godzin.

Bardzo proste gry, polegające najczęściej na omijaniu przeszkód cieszą się dużą popularnością na urządzeniach mobilnych. Przykładem może być Flappy Bird. W tej produkcji musieliśmy tylko dotykać ekranu smartfona w odpowiednim momencie, tak aby nie zderzyć się z porozstawianymi kominami. Gra była banalnie prosta w swoich założeniach, ale omijanie kolejnych przeszkód sprawiało sporo frajdy, na tyle dużo, że tytuł potrafił naprawdę wciągnąć. Takie gry swoją popularność zawdzięczają właśnie prostocie, nie musimy spędzać kilkudziesięciu minut na poznaniu sterowania, czy zasad. Dodatkowo jedną rundę możemy rozegrać nawet w minutę, chociażby czekając w kolejce w markecie czy jadąc autobusem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy poświęcili kilkanaście godzin na zdobycie świetnego wyniku.

Obraz

Podobnych, prostych produkcji na urządzenia mobilne jest multum i trudno samemu znaleźć dobry tytuł. Postanowiliśmy więc pomóc Wam w poszukiwaniach i dzisiaj mamy do zaproponowania grę studia Ketchapp, które to właśnie specjalizuje się w takich grach. Jelly Jump to prosta gra, zabawa polega na podskakiwaniu głównym bohaterem – galaretką. Skok musimy wykonać w odpowiednim momencie, tak aby znaleźć się na wyższej platformie. Jeśli nam się nie uda, to giniemy i zabawę musimy zaczynać od nowa. Mimo iż produkcja jest naprawdę prosta, sterowanie polega wyłączenie na pukaniu w ekran smartfona, to zdobywanie kolejnych poziomów do łatwych nie należy. Platformy stają się coraz bardziej złożone, a dodatkowo mamy coraz mniej czasu na wykonanie poprawnego skoku.

Jelly Jump na początku jest irytujący, często giniemy i szybko kończymy naszą wspinaczkę. Mimo tego nie mamy ochoty odinstalować tej gry, a wręcz przeciwnie, chcemy próbować ponownie aby pobić nasz najlepszy wynik. Tytuł nie posiada oprawy graficznej będącej wyzwaniem dla najmocniejszych mobilnych układów graficznych, ale grafika potrafi zauroczyć. Muzyka jest spokojna, możliwe, że twórcy za jej pomocą chcą nas uspokoić, abyśmy nie rzucili smartfonem po kilkuset próbach pokonania 10 pierwszych platform.

Jelly Jump znajdziecie w naszej bazie aplikacji, gra jest darmowa i mogą ją pobrać użytkownicy Androida i iOS. Ostrzegamy, ten tyłu potrafi naprawdę wciągnąć i bardzo możliwe, że każdą wolną chwilę będziecie poświęcać na ustanowienie jak najlepszego wyniku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także