Jeszcze dwa tygodnie polowania na stare serwery, poznajmy pierwszych finalistów!

Jeszcze dwa tygodnie polowania na stare serwery, poznajmy pierwszych finalistów!

Jeszcze dwa tygodnie polowania na stare serwery, poznajmy pierwszych finalistów!
Redakcja
04.05.2015 17:08

Za nami pierwsza część Akcji Aktualizacji organizowanej przez nasz portal wspólnie z polskim oddziałem Microsoft oraz firmą Intel. Nadal pozostały jeszcze blisko dwa tygodnie na zgłaszanie starych serwerów z Windows Server 2003. W międzyczasie wyłoniliśmy pierwszą trójkę finalistów spośród zgłoszeń przesłanych do 30 kwietnia – może to właśnie zgłoszona przez Ciebie firma ma szansę na wygranie nowego serwera z najnowszym oprogramowaniem na pokładzie?

Przypomnijmy, na czym polega nasza akcja. Jeśli używacie serwera z systemem Windows Server 2003, np. w swojej firmie, lub wiecie kto używa takiego serwera – może na przykład Wasz pracodawca – zgłoście to, a nie pożałujecie. Zgłaszając stary serwer napiszcie przy okazji, dlaczego Waszym zdaniem to właśnie Wasz typ powinien otrzymać nagrodę w postaci nowego rackowego serwera Dell z linii PowerEdge R220 z dyskami twardymi oraz najnowszym Windows Server 2012 R2! Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy to najciekawsze. Pamiętajcie, nie spodziewamy się serwerów ze stacji kosmicznej. Liczy się przede wszystkim Wasz pomysł i inwencja, niezależnie od tego, czy to serwer w wielkim datacenter czy w biurze pod stołem.

Nowoczesny sprzęt i oprogramowanie dla upolowanego posiadacza Windows Server 2003 to jedno, ale nie zapomnieliśmy naturalnie także o Was, czyli o polujących! Jeśli w zgłoszeniu podacie swoje dane, sami również macie szansę otrzymać dodatkową niespodziankę, a czeka ich w puli równo 200 :-) Pamiętajcie, że jedna osoba może zgłosić więcej niż jeden stary serwer (pod warunkiem, że pracują w różnych lokalizacjach).

Konkursowe jury po zakończeniu pierwszego etapu wyłoniło trzy firmy, które przechodzą do ścisłego finału. Kolejne trzy zostaną wytypowane na koniec konkursu. Następnie to właśnie z tej szóstki wybierzmy wielkiego zwycięzcę. Po pierwszym etapie w gronie finalistów znalazły się firmy:

  • Assecuro Sp. z o.o.
  • Budoprzem Sp. z o.o.
  • Mix Electronics SA

Wyróżnionym gratulujemy i życzymy powodzenia w finale! Konkurs trwa do 15 maja, drugi etap podsumujemy 20 maja, a rozstrzygnięcie całej akcji nastąpi 22 maja. Wtedy też wyłonimy 200 szczęśliwców spośród osób zgłaszających, do których powędrują nagrody z oddzielnej puli.

Przypominamy też, że wszystkie zgłoszone w konkursie firmy otrzymają możliwość preferencyjnego zakupu systemu Windows Server 2012 R2. Rabat na licencję serwerową oraz licencje dostępowe CAL wynosi do 10% przy zakupie komercyjnej licencji Open License dla firm nieposiadających opiekuna w Microsoft. Ta promocja trwa do 15 czerwca 2015 roku i obejmuje zakup minimum 5 i maksimum 250 licencji u jednego klienta. Oferta ta skierowana jest wyłącznie do firm, ale klienci sektora publicznego i edukacyjnego jak najbardziej mogą być zgłaszani w naszym konkursie i również mają szansę na wygranie nowiutkiego serwera.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)