Jeszcze dwa tygodnie polowania na stare serwery, poznajmy pierwszych finalistów!

Jeszcze dwa tygodnie polowania na stare serwery, poznajmy pierwszych finalistów!
Redakcja

04.05.2015 17:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami pierwsza część Akcji Aktualizacji organizowanej przez nasz portal wspólnie z polskim oddziałem Microsoft oraz firmą Intel. Nadal pozostały jeszcze blisko dwa tygodnie na zgłaszanie starych serwerów z Windows Server 2003. W międzyczasie wyłoniliśmy pierwszą trójkę finalistów spośród zgłoszeń przesłanych do 30 kwietnia – może to właśnie zgłoszona przez Ciebie firma ma szansę na wygranie nowego serwera z najnowszym oprogramowaniem na pokładzie?

Przypomnijmy, na czym polega nasza akcja. Jeśli używacie serwera z systemem Windows Server 2003, np. w swojej firmie, lub wiecie kto używa takiego serwera – może na przykład Wasz pracodawca – zgłoście to, a nie pożałujecie. Zgłaszając stary serwer napiszcie przy okazji, dlaczego Waszym zdaniem to właśnie Wasz typ powinien otrzymać nagrodę w postaci nowego rackowego serwera Dell z linii PowerEdge R220 z dyskami twardymi oraz najnowszym Windows Server 2012 R2! Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy to najciekawsze. Pamiętajcie, nie spodziewamy się serwerów ze stacji kosmicznej. Liczy się przede wszystkim Wasz pomysł i inwencja, niezależnie od tego, czy to serwer w wielkim datacenter czy w biurze pod stołem.

Nowoczesny sprzęt i oprogramowanie dla upolowanego posiadacza Windows Server 2003 to jedno, ale nie zapomnieliśmy naturalnie także o Was, czyli o polujących! Jeśli w zgłoszeniu podacie swoje dane, sami również macie szansę otrzymać dodatkową niespodziankę, a czeka ich w puli równo 200 :-) Pamiętajcie, że jedna osoba może zgłosić więcej niż jeden stary serwer (pod warunkiem, że pracują w różnych lokalizacjach).

Konkursowe jury po zakończeniu pierwszego etapu wyłoniło trzy firmy, które przechodzą do ścisłego finału. Kolejne trzy zostaną wytypowane na koniec konkursu. Następnie to właśnie z tej szóstki wybierzmy wielkiego zwycięzcę. Po pierwszym etapie w gronie finalistów znalazły się firmy:

  • Assecuro Sp. z o.o.
  • Budoprzem Sp. z o.o.
  • Mix Electronics SA

Wyróżnionym gratulujemy i życzymy powodzenia w finale! Konkurs trwa do 15 maja, drugi etap podsumujemy 20 maja, a rozstrzygnięcie całej akcji nastąpi 22 maja. Wtedy też wyłonimy 200 szczęśliwców spośród osób zgłaszających, do których powędrują nagrody z oddzielnej puli.

Przypominamy też, że wszystkie zgłoszone w konkursie firmy otrzymają możliwość preferencyjnego zakupu systemu Windows Server 2012 R2. Rabat na licencję serwerową oraz licencje dostępowe CAL wynosi do 10% przy zakupie komercyjnej licencji Open License dla firm nieposiadających opiekuna w Microsoft. Ta promocja trwa do 15 czerwca 2015 roku i obejmuje zakup minimum 5 i maksimum 250 licencji u jednego klienta. Oferta ta skierowana jest wyłącznie do firm, ale klienci sektora publicznego i edukacyjnego jak najbardziej mogą być zgłaszani w naszym konkursie i również mają szansę na wygranie nowiutkiego serwera.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)