Jeszcze tylko dwa tygodnie konkursu z AVG!

Jeszcze tylko dwa tygodnie konkursu z AVG!

Redakcja
18.06.2012 11:07

Jeszcze przez dwa tygodnie można wziąć udział w zabawie, w której codziennie będziecie mieli aż dwie szanse na zdobycie rocznej licencji na komercyjny pakiet zabezpieczeń AVG Internet Security 2012! W sumie w puli nagród znalazło się 1500 licencji.

AVG Anti-Virus Free jest jednym z najpopularniejszych bezpłatnych programów antywirusowych, a w naszym corocznym teście antywirusów zawsze mieści się na podium. Nie wszyscy jednak wiedzą, że firma AVG w swoim portfolio ma także komercyjne programy, które są bardziej rozbudowane i oferują szerszy zakres zabezpieczeń niż bezpłatna wersja. AVG Internet Security, najbogatsza edycja AVG i zarazem nagroda w naszym konkursie, oprócz funkcji antywirusowych oferuje między innymi zaawansowany firewall, zabezpieczenia przed spamem czy moduł ochrony tożsamości.

Jak zdobyć licencję? Oto zasady w pigułce. Każdego dnia czerwca odbywają się dwie rundy konkursu. Godzina rozpoczęcia pierwszej rundy jest za każdym razem inna. Mogą w niej wziąć udział wszyscy, którzy przypną dobreprogramy do paska zadań w systemie Windows 7. Aby to uczynić, należy skorzystać z przeglądarki Internet Explorer 9 (można ją bezpłatnie pobrać z naszego portalu), wyświetlić naszą stronę i przeciągnąć ikonę ludka z paska adresu na pasek zadań. Przypięcie nas do paska to nie tylko szansa na wygraną w konkursie, ale także wygoda posiadania pod ręką skrótów do najważniejszych części naszego portalu, a w niedalekiej przyszłości także innych, unikatowych dla tego miejsca funkcji.

Podczas przeglądania naszego portalu z poziomu tak przypiętej strony, w momencie gdy rozpocznie się runda konkursowa, w pasku zadań obok logo dobrychprogramów pojawi się czerwony wykrzyknik sygnalizujący, że konkurs jest aktywny. Wystarczy wtedy z poziomu przypiętej strony przejść na specjalną stronę konkursową i wypełnić formularz rejestracyjny. Zwycięzcami pierwszej rundy codziennie zostaje pierwszych 30 osób, którym się to uda. Dzisiaj, 18 czerwca, pierwsza runda rozpocznie się o godzinie 12:00. Godzinę rozpoczęcia nadchodzącej rundy zawsze można też sprawdzić na stronie konkursowej.

Jeśli nie zdążycie zgłosić się po nagrodę w pierwszej rundzie lub nie posiadacie przeglądarki Internet Explorer 9, nic straconego — przygotowaliśmy dla Was jeszcze drugą rundę pocieszenia. Rozpoczyna się ona codziennie o stałej godzinie: punktualnie o 20:00. Wówczas na najszybszych użytkowników czeka kolejnych 20 licencji, tym razem dostępnych już z dowolnej przeglądarki i systemu. Pamiętajcie więc, że w związku z tym szanse są tu nieco mniejsze niż w rundzie pierwszej — frekwencja wśród łowców nagród będzie większa, a licencji w puli nieco mniej. Nie czekajcie zatem na ostatnią chwilę! ;-)

Codziennie wspólnie z firmą AVG rozdajemy 50 licencji, co w sumie złoży się na pulę 1500 bezpłatnych nagród w trwającym cały miesiąc konkursie. Zapraszamy do zabawy i życzymy udanych łowów :-) Jeśli jeszcze nie udało Wam się zdobyć rocznej licencji na AVG Internet Security 2012, możecie w międzyczasie pobrać z naszego portalu wersję testową lub skorzystać z bezpłatnego AVG Anti-Virus Free 2012.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (61)