MacOSDomOrganizery osobisteJoplin

Joplin2.8.8

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Joplin to darmowe narzędzie do tworzenia notatek, które charakteryzuje się nowoczesnym, przejrzystym interfejsem użytkownika.

Po uruchomieniu aplikacji Joplin należy utworzyć notatnik, w którym będziemy przechowywać swoje wpisy. Do tekstu można dodać załącznik, a nawet opatrzyć go tagami w celu łatwiejszego odnalezienia notatki w późniejszym czasie. Warto dodać, że program zawiera opcję szyfrowania danych hasłem przy wykorzystaniu zabezpieczenia E2EE, która jest jednak domyślnie wyłączona i możemy ją ręcznie aktywować w menu opisywanego narzędzia.

Co ciekawe, Joplin zawiera opcję synchronizacji notatek za pośrednictwem takich usług, jak np. Dropbox czy OneDrive. Dzięki tej funkcji - po zainstalowaniu programu na innym komputerze lub dowolnym urządzeniu przenośnym – wszystkie nasze zapiski pojawią się na każdej platformie. Okazuje się to szczególnie przydatne, kiedy na przykład musimy utworzyć obszerną notatkę i zamierzamy z niej skorzystać na telefonie, gdzie wpisywanie kolejnych wyrazów okazuje się znacznie bardziej czasochłonne niż przy wykorzystaniu klawiatury.

Joplin pozwala na eksportowanie danych do formatów JEX, RAW i PDF oraz importowanie danych z plików zapisanych jako JEX, MD, RAW i ENEX.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentLaurent Cozic
Liczba pobrań68
Data aktualizacji7 cze 2022
Rozmiar pliku166.81 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)