Jubileuszowa edycja IBM Forum 17 marca w Warszawie

Jubileuszowa edycja IBM Forum 17 marca w Warszawie

Jubileuszowa edycja IBM Forum 17 marca w Warszawie
05.03.2014 14:15

W tym roku odbywa się 10. już edycja konferencji IBM Forum — corocznej konferencji, dedykowanej po części miłośnikom rozwiązań IT, a w szczególności tych opracowanych przez IBM, a po części klientom i partnerom IBM. Konferencja odbędzie się 17 marca w hotelu Hilton w Warszawie i jest całkowicie darmowa, ale przewidziana liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona. O udziale zdecyduje kolejność rejestracji.

  1. edycja wydarzenia ma charakter szczególny. Swoją obecnością uświetni ją dr John Cohn, elektronik, znany mówca, utytułowany IBM Fellow (tytuł ten nadaje 4-9 osobom co roku prezes firmy) i jeden z czołowych pracowników naukowych w IBM, dobrze znany także w środowiskach akademickich. Cohn miał ogromny wpływ na automatyzację projektowania zarówno analogowych jak i cyfrowych, niestandardowych układów scalonych. Posiada ponad 50 patentów w obszarze automatyzacji projektowania, różnych metodologii, a także układów scalonych.
Cohn na 25-leciu CSSI w 2008 roku, www.ece.cmu.edu
Cohn na 25-leciu CSSI w 2008 roku, www.ece.cmu.edu

Po prelekcji pana Cohna, tegoroczna konferencja zostanie podzielona na 8 bloków tematycznych, opracowanych na podstawie badań priorytetów w IT w Polsce i na świecie, prowadzonych przez IBM. Równolegle odbywać się więc będą wydarzenia związane z tematami:

  • Możliwości i perspektywy rozwiązań mobilnych
  • Analityka Biznesowa
  • Znaczenie zarządzania procesowego w przedsiębiorstwie
  • Chmura jakiej nie znasz
  • Bezpieczeństwo IT
  • Poznaj potencjał płynący z BigData
  • Infrastruktura ma znaczenie
  • Przyrost danych w przedsiębiorstwach

Pełna agenda, wraz z wyznaczonymi salami, znajduje się na stronie wydarzenia. Warto również zapoznać się z pozostałymi prelegentami, którzy wezmą udział w IBM Forum. Tradycyjnie już, udostępniony zostanie Demo Room. Aby wziąć udział w konferencji, wystarczy się zarejestrować. Portal dobreprogramy.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)