Jubler ikona

Jubler5.0.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jubler to oferujący bogatą funkcjonalność, wieloplatformowy edytor napisów do filmów, pozwalający tworzyć od podstaw nowe napisy, modyfikować już istniejące, a także konwertować je pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

Narzędzie wyposażone zostało w funkcje, z pomocą których sprawnie i wygodnie stworzymy nowe napisy lub poddamy edycji takie, które zawierają błędy i nie wyświetlają się poprawnie z odtwarzanym filmem (np. przesunięcie czasowe napisów względem materiału wideo). Oferuje ono opcje pozycjonowania napisów na ekranie, definiowanie używanej czcionki, jej koloru i rozmiaru, a także umożliwia bardzo dokładne ustalanie czasu wyświetlania tekstu na ekranie. Nie zabrakło również bardzo przydatnej funkcji podglądu napisów w czasie rzeczywistym (wymagany w tym celu jest mPlayer).

Inne, często poszukiwane przez użytkowników funkcje związane z edycją napisów i dostępne w aplikacji to dzielenie i scalanie plików tekstowych, redukcja niespójności napisów czy też sprawdzanie pisowni. Jubler wspiera formaty Advanced SubStation, SubStation Alpha, SubRip. SubViewer (1/2), MicroDVD, MPL2 oraz Spruce DVD Maestro i umożliwia eksport gotowych napisów do plików SUB, ASS, SRT, SSA, TXT, STL lub XML.

Uwaga!

Udostępnij
Jubler 5.0.5wersja stabilna (32-bit)
Jubler 5.0.5wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań2 647
Data aktualizacji29 wrz 2014
Rozmiar pliku4.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Jubler ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (1)