WindowsMultimediaEdycja i konwersja napisówJubler
Jubler ikona

Jubler5.0.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Jubler to oferujący bogatą funkcjonalność, wieloplatformowy edytor napisów do filmów, pozwalający tworzyć od podstaw nowe napisy, modyfikować już istniejące, a także konwertować je pomiędzy najpopularniejszymi formatami.

Narzędzie wyposażone zostało w funkcje, z pomocą których sprawnie i wygodnie stworzymy nowe napisy lub poddamy edycji takie, które zawierają błędy i nie wyświetlają się poprawnie z odtwarzanym filmem (np. przesunięcie czasowe napisów względem materiału wideo). Oferuje ono opcje pozycjonowania napisów na ekranie, definiowanie używanej czcionki, jej koloru i rozmiaru, a także umożliwia bardzo dokładne ustalanie czasu wyświetlania tekstu na ekranie. Nie zabrakło również bardzo przydatnej funkcji podglądu napisów w czasie rzeczywistym (wymagany w tym celu jest mPlayer).

Inne, często poszukiwane przez użytkowników funkcje związane z edycją napisów i dostępne w aplikacji to dzielenie i scalanie plików tekstowych, redukcja niespójności napisów czy też sprawdzanie pisowni. Jubler wspiera formaty Advanced SubStation, SubStation Alpha, SubRip. SubViewer (1/2), MicroDVD, MPL2 oraz Spruce DVD Maestro i umożliwia eksport gotowych napisów do plików SUB, ASS, SRT, SSA, TXT, STL lub XML.

Uwaga!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 796
Data aktualizacji29 wrz 2014
Rozmiar pliku4.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Jubler ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)