Już jest YouTube dla iPhone'ów z iOS 6

11.09.2012 12:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już jutro, po południu naszego czasu, zobaczymy nowego iPhone'a, a za tydzień prawdopodobnie kolejnego iPada. Urządzenia mają działać pod kontrolą iOS 6, który został zaprezentowany podczas tegorocznego WWDC. Ku niezadowoleniu wielu użytkowników, Apple nie dostarczy z tym systemem aplikacji do obsługi YouTube… ale Google zapowiedział, że opracuje własny produkt dla kolejnej generacji urządzeń z iOS. Już dziś znalazła się ona w App Store, na razie jedynie w wersji dla iPhone'a.

Aplikacja jest oczywiście darmowa, a jej możliwości nie ustępują w niczym wersji znanej z Androida. Poza oglądaniem filmów umożliwia ona wyszukiwanie z podpowiedziami oraz przeglądanie kanałów, które już subskrybujemy (od lewej krawędzi ekranu można wysunąć listę). Oczywiście filmy można udostępniać znajomym za pośrednictwem e-maila, YouTube, Google+, Facebooka czy Twittera. Nowe możliwości nareszcie otworzą drogę wielu materiałom, na przykład klipom dostarczonym przez VEVO, na urządzenia mobilne firmy Apple.

Obraz

Trzeba przyznać, że aplikacja trafiła do App Store w samą porę. Jeśli ktoś czeka na premierę nowego telefonu Apple'a i rozważa jego kupno lub aktualizację systemu do iOS 6 na już posiadanym urządzeniu, może spać spokojnie — nie straci w ten sposób dostępu do synonimu wideo w Sieci. Wersja dla iPadów jest również w przygotowaniu.

Na koniec zła wiadomość. Przed filmami będzie trzeba obejrzeć reklamę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)