Już wkrótce iLife '11 - w całości 64-bitowy

Już wkrótce iLife '11 - w całości 64‑bitowy

Wojciech Cybulski
27.07.2010 10:11, aktualizacja: 27.07.2010 14:28

Prawdopodobnie już wkrótce, 7 sierpnia Apple zaprezentuje najnowszą wersję pakietu oprogramowania iLife dedykowanego systemom operacyjnym Mac OS X - informuje serwis AppleInsider.

Z przedstawionych informacji wynika, że wszystkie aplikacje wchodzące w skład najnowszej odsłony iLife mają być 64-bitowe. Nieoficjalnie mówi się, że skład pakietu nieco się zmieni. Z iLife '11 prawdopodobnie zniknie iDVD, a jego funkcje przejmie iMovie HD. Pojawi się także zupełnie nowa, tajemnicza aplikacja o nieznanym przeznaczeniu. Wśród nowości wprowadzanych do poszczególnych programów warto wymienić funkcje Faces i Places, które mają pojawić się w MobileMe Web Gallery. W pakiecie znajdziemy także odświeżone wersje GarageBand oraz iWeb. Cena iLife '11 nie ulegnie zmianie wobec poprzednich wydań i dalej ma wynosić 79 dolarów. Osoby kupujące nowe komputery Apple dostaną pakiet iLife w prezencie.

Poprzednia wersja pakietu - iLife '09 - ujrzała światło dzienne na początku zeszłego roku, o czym szerzej pisaliśmyprzy okazji jego premiery.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)