AndroidNarzędziaBateria i zarządzanie energiąKaspersky Battery Life
Kaspersky Battery Life ikona

Kaspersky Battery Life1.12.4.1624

Producentem tego programu jest firma rosyjska lub inna bezpośrednio z nią powiązana. Z uwagi na sytuację w Ukrainie, redakcja zaleca stosowanie innych aplikacji. Więcej o potencjalnych zagrożeniach dotyczących rosyjskiego oprogramowania można przeczytać w naszej analizie.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kaspersky Battery Life to darmowa aplikacja, dzięki której zwiększymy czas pracy baterii na urządzeniu przenośnym.

Po uruchomieniu Kaspersky Battery Life na ekranie zobaczymy, jak długo będziemy mogli korzystać z posiadanego smartfona lub tabletu z dokładnością co do minuty (to znacznie lepsze rozwiązanie niż wskaźnik procentowy). Czas ten możemy oczywiście skrócić lub wydłużyć, a wszystko uzależnione jest od naszej aktywności. Dlatego warto pamiętać, że w trybie uśpienia urządzenie może działać nawet dwa razy dłużej.

Kaspersky Battery Life generuje listę programów uruchomionych w tle i pozwala wyłączenie niepotrzebnych aplikacji co z pewnością wpłynie na czas pracy baterii. Zanim jednak się zdecydujemy na wykonanie tego działania zobaczymy ile czasu uda nam się zyskać po wyłączeniu zbędnych narzędzi, a także które z nich zużywają najwięcej energii.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKaspersky Lab
Liczba pobrań327
Data aktualizacji13 wrz 2021
System operacyjnyAndroid Android 4.2 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Kaspersky Battery Life ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)