WindowsBezpieczeństwoSkanery i szczepionki antywirusoweKaspersky CoinVaultDecryptor
Kaspersky CoinVaultDecryptor ikona

Kaspersky CoinVaultDecryptor1.0.0.6

Producentem tego programu jest firma rosyjska lub inna bezpośrednio z nią powiązana. Z uwagi na sytuację w Ukrainie, redakcja zaleca stosowanie innych aplikacji. Więcej o potencjalnych zagrożeniach dotyczących rosyjskiego oprogramowania można przeczytać w naszej analizie.
zabezpiecz pobieranie

Kaspersky CoinVaultDecryptor to niewielkie i darmowe narzędzie, pozwalające w łatwy sposób odzyskać dostęp do danych zaszyfrowanych przez konia trojańskiego o nazwie CoinVault.

Działanie wspomnianego szkodnika jest bardzo proste - ma on za zadanie skutecznie utrudnić użytkownikowi pracę z cennymi dla niego plikami. Ograniczenie to najczęściej zdejmowane jest gdy ofiara zdecyduje się na opłacenie "okupu" na rzecz twórcy szkodnika. CoinVault potrafi skutecznie szyfrować wszystkie dane użytkownika. O infekcji tym trojanem świadczyć może specjalny komunikat żądający od użytkownika opłaty za odszyfrowanie plików.

Kaspersky CoinVaultDecryptor to niezwykle przydatne narzędzie dla osób, które stały się ofiarą CoinVault. Program po uruchomieniu skanuje zawartość dysków twardych w poszukiwaniu zaszyfrowanych danych, a następnie umożliwia ich odszyfrowanie, a co za tym idzie dostęp do utraconych danych.

Warto zaznaczyć, że Kaspersky CoinVaultDecryptor nie uchroni nas przed infekcją, a jedynie odblokuje wcześniej zaszyfrowane pliki.

Obraz
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentKaspersky Lab
Liczba pobrań449
Data aktualizacji3 gru 2018
Rozmiar pliku1.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kaspersky CoinVaultDecryptor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)