bDUcwfpN
Kaspersky Free ikona

Kaspersky Free21.2.16.590

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kaspersky Free to darmowa wersja popularnego antywirusa firmy Kaspersky Lab oferująca skuteczny skaner plików, witryn internetowych oraz poczty. Względem płatnej edycji program pozbawiony został między innymi kontroli rodzicielskiej oraz zabezpieczenia płatności internetowych.

bDUcwfpP

Skanowanie komputera może przebiegać na kilka sposobów oraz możliwe jest stworzenie jego harmonogramu. Interfejs aplikacji jest prosty w obsłudze i pomimo, że program jest darmowy – nie zawiera reklam. Z poziomu głównego menu mamy możliwość uruchomienia skanowania oraz zaktualizowania bazy danych. Dostępne są również automatyczne aktualizacje, kwarantanna oraz skanowanie zewnętrznych nośników pamięci.

Podczas działania program dostarcza danych do serwerów producenta, wspomagając uczenie maszynowe dbające o wykrywanie zagrożeń (również w płatnych usługach firmy). Producent informuje wprost , że do pełnej ochrony komputera warto zainwestować w płatną wersję aplikacji. Darmowy Kaspersky Free ma być natomiast dobry w tym, do czego został stworzony. Oferuje być może mniej funkcji od konkurencji, ale wszystkie są dopracowane.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.256 ocen
ProducentKaspersky Lab
Liczba pobrań112 544
Data aktualizacji16 lis 2020
Rozmiar pliku2.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Kaspersky Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUcwfqu
bDUcwfqL