bEgSIawR
Kaspersky Password Manager ikona

Kaspersky Password Manager

Strona głównaiOSBezpieczeństwoMenedżery hasełKaspersky Password Manager
Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kaspersky Password Manager to aplikacja stworzona przez autorów popularnego pakietu antywirusowego Kaspersky. W tym przypadku mamy do czynienia z programem pozwalającym zabezpieczyć oraz synchronizować nasze hasła.

bEgSIawT

Aby móc korzystać z aplikacji należy założyć specjalne konto. Możemy tego dokonać z poziomu aplikacji. Dzięki niemu nie tylko zyskujemy dostęp do opcji synchronizacji i już zgromadzonych haseł, ale także do licencji na pakiet Kaspersky Total Security jeżeli takowy posiadamy. Odblokowuje ona ograniczenia darmowej wersji.

Aplikacja dzieli przechowywane dane na 5 kategorii: ulubione, sieć, aplikacje, tożsamość oraz notatki. W przypadku sieci program pozwala przejść bezpośrednio do wybranej strony www, a także uruchomić domyślną przeglądarkę. Ustawienia nie oferują nam zbyt wielu możliwości. Z ich poziomu zmienimy hasło główne oraz czas jego aktywacji w przypadku opuszczenia aplikacji.

W podstawowej, darmowej wersji Kaspersky Password Manager posiada spore ograniczenia. Jednak wersja pozwala zapoznać się z możliwościami programu i zdecydować o jego ewentualnym zakupie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentKaspersky Lab
Liczba pobrań102
Data aktualizacji25 maj 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Kaspersky Password Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgSIaxy
bEgSIaxP