bDZXjmyJ
Kaspersky QR Scanner ikona

Kaspersky QR Scanner1.8.4.260

Strona głównaAndroidAkcesoriaCzytniki QRKaspersky QR Scanner
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Kaspersky QR Scanner jak sama nazwa wskazuje jest skanerem kodów QR przygotowanym przez firmę Kaspersky. Ta jest znana głównie z produkcji popularnego pakietu antywirusowego.

bDZXjmyL

Aplikacja Kaspersky QR Scanner ma nam pomóc w skanowaniu kodów QR, jednak w przeciwieństwie do innych programów tego typu, dodatkowo zadbać o nasze bezpieczeństwo. Zawartość kody jest najpierw sprawdzana z bazą firmy Kaspersky, a następnie wyświetlana w oknie podglądu. Jeżeli treść jest uznana za niebezpieczną, zostaniemy o tym ostrzeżeni.

W przypadku danych teleadresowych możemy je zapisać w naszej książce adresowej. Z poziomu okna skanera mamy możliwość aktywowania lampy błyskowej. Niestety skaner radzi sobie średnio nawet przy dobrym świetle. Kod musi być wyraźny i dobrze widoczny. Wśród wad można również wymienić irytujące reklamy pozostałych usług firmy Kaspersky. Dzięki nim aplikacje jest jednak darmowa. Kaspersky QR Scanner stanowi ciekawą alternatywę dla innych skanerów, jednak nie jest dobrym wyborem dla osób, którym zależy na szybkości.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentKaspersky Lab
Liczba pobrań293
Data aktualizacji6 kwi 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Kaspersky QR Scanner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZXjmzq
bDZXjmzH