Keep Yoga ikona

Keep Yoga

AndroidZdrowie i aktywnośćTreningKeep Yoga
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Keep Yoga to aplikacja do ćwiczenia jogi w domowym zaciszu adresowana do nowicjuszy i weteranów.

Keep Yoga powstała z myślą o osobach, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, wzmocnić układ odpornościowy, zachować sprawność fizyczną, zadbać o lepszy sen lub po prostu się zrelaksować podczas medytacji. Autorzy programu udostępnili ponad 400 asan, więcej niż 10 planów treningowych, a także 7 kursów medytacji zaprojektowanych przez doświadczonych instruktorów jogi.

Niezależnie od tego, w jakim celu będziemy ćwiczyć, nasz profil użytkownika wzbogaci się zarówno o harmonogram treningów, jak i o statystyki. Za pomocą Keep Yoga możemy ponadto śledzić konta innych osób korzystających z aplikacji (np. członków rodziny, przyjaciół i znajomych), by sprawdzać ich postępy i porównywać je ze swoimi osiągnięciami.

Keep Yoga oferuje ćwiczenia podzielone na trzy zasadnicze grupy: dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Po wybraniu określonego zestawu, na ekranie będą pojawiać się krótkie filmiki instruktażowe, przedstawiające ćwiczenia do wykonania. Możemy po prostu je odtwarzać lub – w razie potrzeby – zatrzymywać, by dostosować tempo treningu do własnych potrzeb i możliwości.

Zanim zdecydujemy się na pobranie aplikacji Keep Yoga powinniśmy mieć na uwadze fakt, że nie oferuje ona polskiej wersji językowej (dostępna jest wyłącznie po angielsku).

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKeep Inc.
Liczba pobrań113
Data aktualizacji28 cze 2021
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Keep Yoga ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)