AndroidZdrowie i aktywnośćTreningKeep Yoga
Keep Yoga ikona

Keep Yoga

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Keep Yoga to aplikacja do ćwiczenia jogi w domowym zaciszu adresowana do nowicjuszy i weteranów.

Keep Yoga powstała z myślą o osobach, które chcą pozbyć się zbędnych kilogramów, wzmocnić układ odpornościowy, zachować sprawność fizyczną, zadbać o lepszy sen lub po prostu się zrelaksować podczas medytacji. Autorzy programu udostępnili ponad 400 asan, więcej niż 10 planów treningowych, a także 7 kursów medytacji zaprojektowanych przez doświadczonych instruktorów jogi.

Niezależnie od tego, w jakim celu będziemy ćwiczyć, nasz profil użytkownika wzbogaci się zarówno o harmonogram treningów, jak i o statystyki. Za pomocą Keep Yoga możemy ponadto śledzić konta innych osób korzystających z aplikacji (np. członków rodziny, przyjaciół i znajomych), by sprawdzać ich postępy i porównywać je ze swoimi osiągnięciami.

Keep Yoga oferuje ćwiczenia podzielone na trzy zasadnicze grupy: dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych. Po wybraniu określonego zestawu, na ekranie będą pojawiać się krótkie filmiki instruktażowe, przedstawiające ćwiczenia do wykonania. Możemy po prostu je odtwarzać lub – w razie potrzeby – zatrzymywać, by dostosować tempo treningu do własnych potrzeb i możliwości.

Zanim zdecydujemy się na pobranie aplikacji Keep Yoga powinniśmy mieć na uwadze fakt, że nie oferuje ona polskiej wersji językowej (dostępna jest wyłącznie po angielsku).

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKeep Inc.
Liczba pobrań154
Data aktualizacji28 cze 2021
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Keep Yoga ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)