AndroidArchiwumProgramy archiwalneKK Launcher
KK Launcher ikona

KK Launcher

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

KK Launcher lub KitKat Launcher to program uruchamiający, który przenosi rozwiązania wykorzystane w Androidzie 4.4 do innych urządzeń. Jego bazą jest znany z AOSP Launcher3, który został poddany znaczącym modyfikacjom.

Zamiarem twórcy aplikacji było odwzorowanie w możliwie najdokładniejszy sposób możliwości wykorzystanego w Nexusie 5 – Google Experience Launchera. Program obsługuje przez to przeźroczyste belki statusu i znany z KitKata model dodania widżetów i zmiany tapety. Wyposażony jest także w szereg opcji konfiguracyjnych mających na celu dopasowanie siatki programów, docka, folderów oraz pulpitu do preferencji użytkownika. Możliwe jest przez to zdefiniowanie ilości wyświetlanych na siatce ikon aplikacji, czy ustalenie wielkości tekstu. Ponadto program wyposażony jest w opcję uruchomienia Google Now przez przeciągnięcie ekranu w prawą stronę, a nie jak w domyślnej aplikacji w górę. Launcher wykorzystuje motywy graficzne wykorzystywane w takich aplikacjach jak Apex czy Nova Launcher.

Program jest całkowicie darmowy, a mnogość opcji konfiguracyjnych i ciekawy wygląd stanowią z niego interesującą propozycję dla osób poszukujących zamiennika dla domyślnego programu uruchamiającego.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentKK App Team
Liczba pobrań470
Data aktualizacji20 lut 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
KK Launcher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)