Klawiatura Fleksy dostała miniaplikacje. SI podpowie, która się teraz przyda

Klawiatura Fleksy dostała miniaplikacje. SI podpowie, która się teraz przyda

Klawiatura Fleksy z asystentem SI proponuje miniaplikacje
Klawiatura Fleksy z asystentem SI proponuje miniaplikacje
04.04.2019 19:01

Klawiatura ekranowa Fleksy po skutecznej kampanii crowdfundingowej dodaje asystenta SI i miniaplikacje, dzięki którym wiele rzeczy zrobimy szybciej. Fleksy zdobyła grono fanów dzięki szerokim możliwościom personalizacji. Chodzi nie tylko o skórki, ale też możliwość włączania elementów, jak skróty do aplikacji, klawisze numeryczne, polecenia edycji i wiele innych, dostępnych jako rozszerzenia. Ponadto Fleksy zapewnia, że wszystko, co nią wpiszemy, jest szyfrowane i zabezpieczone.

Miniaplikacje bez pełnych aplikacji

Miniaplikacje Fleksy przypominają trochę małą wyszukiwarkę, którą dostarcza nam klawiatura Google albo mikroaplikacje w komunikatorze iMessage firmy Apple. Dzięki nim można wykonać sporo czynności, nie opuszczając rozmowy. Co ciekawe, miniaplikacje działają niezależnie od "dużych" aplikacji i można z nich korzystać bez instalowania pełnej aplikacji dla Androida. Pomysłodawcy chcą jednak, by miniaplikacje były naprawdę mini i dawały dostęp jedynie do podstawowych funkcji, a najlepiej tylko jednej.

Twórcy Fleksy pokazują działanie miniaplikacji na przykładzie aplikacji turystycznych, ale nie zabrakło wyszukiwarki GIF-ów, bez której wiele osób nie umie się obejść. Można też oglądać film na YouTubie, nie rezygnując z rozmowy. Lista partnerów jest na razie krótka. Są to między innymi Emogi, Giphy, GifNote, Skyscanner, Spotify, Vlipsy, Yelp i YouTube. Dla miniaplikacji powstanie też sklep.

Fleksyapps: Your Favorite Apps Available Anywhere You Type

Sztuczna inteligencja Fleksynext

Fleksynext to osobisty asystent, który będzie proponował czynności na podstawie rozmowy. Jeśli więc rozmawiamy o wspólnej wycieczce, automat zaproponuje wyszukiwanie lotów. W miarę jak w sklepie Flexy pojawi się więcej miniaplikacji, SI powinna trafniej proponować użyteczne narzędzia do kontekstu rozmowy.

Rekomendacje powstają lokalnie. Nasze dane nie są wysyłane do twórców klawiatury.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)