Konkurs z diodą rozstrzygnięty — rozdajemy blisko 200 nagród!

Redakcja

08.10.2012 22:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nadeszła chwila, na którą z pewnością czekali wszyscy „diodowicze” — oficjalne rozstrzygnięcie naszego konkursu z diodą, który towarzyszył nam codziennie od 10 września do 7 października. Walka była niezwykle emocjonująca, czasy w czołówce bardzo wyśrubowane. W trakcie całego konkursu i dzisiaj przy okazji jego podsumowania rozdaliśmy łącznie blisko 200 nagród, a teraz z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców!

Na wstępie składamy serdeczne gratulacje wszystkim uczestnikom — nie tylko zwycięzcom, o których za moment, ale przede wszystkim tym, którzy wytrwali do końca tego morderczego konkursu :-) Nierzadko bowiem dawał on porządnie w kość: raz pytanie pojawiało się wcześnie rano, raz późno w nocy, a raz w samym środku pory obiadowej ;-) Tymczasem w całym konkursie liczył się nie tylko spryt i wiedza, ale także czas reakcji, najczęściej w przypadku czołówki liczony w sekundach. Uczciwie przyznajemy: łatwo nie było, ale jednocześnie konkurs był tak pomyślany, aby każdy mógł wygrać atrakcyjne nagrody niezależnie od tego, czy włączył się do zabawy pierwszego czy ostatniego dnia.

Obraz

W podsumowanym dzisiaj ostatnim, czwartym rankingu tygodniowym zwycięzcą został ukaszu, który z kompletem poprawnych odpowiedzi i czasem 37 minut zgarnia nagrodę tygodniową: smartfon Nokia Lumia 800 z systemem Windows Phone! Gratulujemy także zwycięzcom wczorajszego dnia: użytkownikom reklama_rrr (który już zgarnął nagrodę dzienną przy innej okazji), shackall, pm73 i piotr.brzezinski. Nagrodami dziennymi są zestawy: karta pamięci microSD 16 GB z kompletem adapterów oraz portalowa koszulka. Ponadto, jak obiecaliśmy, codziennie losowaliśmy jednego uczestnika spośród wszystkich biorących udział poprzedniego dnia. Otrzymuje on portalową koszulkę. W minionym tygodniu wylosowani zostali: aeroflyluby, 7Andrzej7, roobal, Utermiko, Szuri21, L. S. oraz lex_iuris. Gratulacje!

To jednak, na co wszyscy czekali, to naturalnie podsumowanie rankingu generalnego. Wielkim zwycięzcą tej edycji konkursu z diodą jest djfoxer, który z wynikiem 20371 punktów i czasem 6 godzin 35 minut zajął pierwszą pozycję. Tuż za nim, na podium, uplasowali się kolejno mordzio (20351 punktów, 6 godzin 51 minut) oraz max1910 (20316 punktów, 7 godzin 27 minut). Nie tylko podium zgarnia jednak nagrody :-) Oto kompletna lista nagrodzonych w rankingu generalnym wraz z należnymi zdobyczami:

Dodajmy jeszcze, że w pierwszej dziesiątce, na dziewiątym miejscu, znalazł się także matheo0986, niemniej wygrał on już wcześniej kartę pamięci i koszulkę jako nagrodę dzienną.

Chcielibyśmy także nagrodzić uczestników, którzy poświęcili swój wolny czas konkursowi z diodą, zaangażowali się we wspólną zabawę, ale nie udało im się znaleźć w pierwszej dziesiątce. Dlatego właśnie postanowiliśmy rozlosować 12 zestawów gadżetów Microsoftu i portalu dobreprogramy wśród wszystkich, którzy udzielili odpowiedzi przynajmniej trzy razy. Oto lista szczęśliwców: beduin75, B-I-A-L-Y, cyfron, damiaan9116, darpra, greg., J2CoM, paul111, reanek, rooafo, Tomey oraz wbed. To jednak nie koniec! :-) W ramach podziękowania za udział w konkursie postanowiliśmy w tej samej grupie uczestników rozlosować jeszcze jedną, specjalną nagrodę: dodatkowe zaproszenie na HotZlot oraz portalową koszulkę! Taką „dziką kartę” otrzymuje puella — serdeczne gratulacje! :-)

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim nagrodzonym. W najbliższych dniach będziemy kontaktować się z Wami w celu ustalenia szczegółów dotyczących wysyłki nagród oraz technicznych detali takich jak wybrany rozmiar i wzór koszulki ;-) W międzyczasie zapraszamy do przejrzenia galerii zawierającej obecną kolekcję koszulek dobrychprogramów.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie — mamy nadzieję, że przez minione cztery tygodnie dioda dostarczyła Wam wielu emocji, a także że konkurs był dla Was motywacją do poszerzenia swojej wiedzy na temat technologii sieciowych i serwerowych. Pod koniec poprzedniej edycji pisaliśmy, że być może dioda zaświeci jeszcze kiedyś na łamach naszego portalu i nie pomyliliśmy się. Kto wie, bardzo możliwe, że przyjdzie na nią czas i po raz trzeci... :-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (108)