kuchnia+ ikona

kuchnia+1.2.3

AndroidDomProgramy kulinarnekuchnia+
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja kuchnia+ to przygotowana przez Canal+ książka kucharska, w której znajdziemy dania proponowane przez mistrzów kuchni znanych z programów kulinarnych. Przygotowanie wielu dań można obejrzeć na filmach dostępnych w aplikacji.

W aplikacji przepisy zostały podzielone na kategorie pod względem typów dań, okazji, a także kraju pochodzenia. Możemy tu znaleźć sposoby przygotowania ciast, dań dietetycznych, wegetariańskich, mięsnych, rybnych, z makaronu, placków i placuszków, sosów, sałatek, ciekawych napojów i wiele innych. Na liście kategorii nie zabrakło dań wigilijnych, na Boże Narodzenie i wielkanocnych.

W części aplikacji poświęconej kuchniom świata znalazły się dania z wielu krajów i kultur. Zostały posortowane według kraju, kultury lub części świata, z którego pochodzą.

Bazę przepisów można przeszukiwać, także filtrując propozycje opatrzone filmem. Najciekawsze można dodać do ulubionych, by zawsze mieć je pod ręką.

Poza informacjami o daniach można też dowiedzieć się więcej o programach kulinarnych na kanale Canal+ Kuchnia i ich gospodarzach. Do pobierania przepisów aplikacja wymaga połączenia z Internetem.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań146
Data aktualizacji18 gru 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
kuchnia+ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)