bEIPTMWd
kuchnia+ ikona

kuchnia+1.63

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja kuchnia+ to książka kucharska przygotowana przez Canal + w oparciu o tematyczny kanał dla miłośników gotowania. Wśród przepisów znajdziemy też wiele materiałów filmowych.

bEIPTMWf

W aplikacji przepisy zostały podzielone na kategorie pod względem typów dań, okazji, a także kraju pochodzenia. Możemy tu znaleźć sposoby przygotowania ciast, dań dietetycznych, wegetariańskich, mięsnych, rybnych, z makaronu, placków i placuszków, sosów, sałatek, ciekawych napojów i wiele innych. Na liście kategorii nie zabrakło dań wigilijnych, na Boże Narodzenie i wielkanocnych.

W części aplikacji poświęconej kuchniom świata znalazły się dania z wielu krajów i kultur. Zostały posortowane według kraju, kultury lub części świata, z którego pochodzą.

Bazę przepisów można przeszukiwać, także filtrując propozycje opatrzone filmem. Najciekawsze można dodać do ulubionych, by zawsze mieć je pod ręką.

Poza informacjami o daniach można też dowiedzieć się więcej o programach kulinarnych na kanale Canal+ Kuchnia i ich gospodarzach. Do pobierania przepisów aplikacja wymaga połączenia z Internetem. Szkoda, że autorzy nie postarali się przystosować jej interfejsu do nowszych wersji systemu iOS.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań77
Data aktualizacji18 gru 2015
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
kuchnia+ ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEIPTMXb