Kup bilet okresowy w aplikacji Koleo i miej go zawsze przy sobie

Kup bilet okresowy w aplikacji Koleo i miej go zawsze przy sobie

Kup bilet okresowy w aplikacji Koleo i miej go zawsze przy sobie
03.09.2018 19:40

Osobom, które regularnie dojeżdżają do pracy, do szkoły lub na studia pociągiem, gorąco polecamy aplikację KOLEO. Od 1 września można w niej kupić bilet okresowy POLREGIO, Kolei Dolnośląskich i SKM Trójmiasto. POLREGIO ma też w zanadrzu korzystną promocję.

Możliwość zakupu biletu okresowego przez KOLEO trafiła już do aplikacji dla Androida i iOS-a, jest dostępna również na stronie KOLEO. By skorzystać z tej możliwości konieczne jest posiadanie konta, do którego zostanie przypisany bilet i naliczone zostaną ewentualne zniżki. W ofercie dostępne są wszystkie bilety okresowe z oferty przewoźników – tygodniowe, imienne miesięczne, imienne kwartalne, w opcji „tam” oraz „tam i z powrotem”, a także w taryfie podstawowej KD i taryfie RAZEM dla posiadaczy REGIOkarty.

350251415383599041

Dla ułatwienia wyszukiwarka pozwala nam wybrać przystanki, między którymi będziemy podróżować, bez martwienia się o konkretnego przewoźnika – zostanie wybrany automatycznie i zobaczymy ofertę dostępnych biletów, także okresowych. Biletu nie trzeba drukować i można go mieć zawsze przy sobie w postaci elektronicznej. Bilet kupiony w przeglądarce na komputerze zostanie oczywiście zsynchronizowany z kontem w aplikacji mobilnej. Za bilet możemy zapłacić na kilka sposobów, w tym Blikiem, z konta przedpłaconego KOLEO, kartą lub szybkim przelewem.

Warto też dodać, że POLREGIO wprowadziło przystępne cenowo bilety okresowe, które pozwalają zaoszczędzić nawet połowę kosztów przejazdu w porównaniu z biletami jednorazowymi. Te bilety także kupimy w aplikacji KOLEO.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)