MacOSAkcesoriaZamienniki SpotlightLaunchBar
LaunchBar ikona

LaunchBar6.12

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

LaunchBar to inteligentna wyszukiwarka dla naszego Maca, która doskonale sprawdzi się jako zamiennik Spotlight. Za pomocą programu możemy między innymi błyskawicznie uruchamiać inne aplikacje oraz wyszukiwać pliki znajdujące się na dysku komputera.

Główny interfejs aplikacji to minimalistyczne okienko wyszukiwania. Domyślnym skrótem klawiszowym wywołującym je jest prawy command + spacja. Dzięki LaunchBar nie tylko szybko odnajdziemy pliki i uruchomimy aplikacje zainstalowane na naszym Macu, ale także utworzymy nowe wydarzenia w systemowym kalendarzu lub ustawimy przypomnienie. Przeglądając wyniki wyszukiwania mamy możliwość eksplorowania zawartości katalogów, dostępna jest też opcja szybkiego podglądu po naciśnięciu spacji.

Podobnie jak w systemowej wyszukiwarce Spotlight, program umożliwia wykonywanie działań matematycznych. Przydatną funkcją jest także zapisywanie historii schowka, integracja z iTunes oraz możliwość tworzenia ścieżek (workflows), umożliwiających zautomatyzowanie pracy z programem.

LaunchBar to bardzo zaawansowane narzędzie, które zdecydowanie przyspiesza korzystanie z komputera. Program bezpłatnie dostępny jest w wersji próbnej (trial), w pełni funkcjonalnej przez 30 dni. Pełną wersję zakupić można na stronie dewelopera.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań63
Data aktualizacji30 paź 2019
Rozmiar pliku15.72 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
LaunchBar ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)