Launcher Google Now ikona

Launcher Google Now1.4.large

Strona głównaAndroidPersonalizacjaLauncheryLauncher Google Now
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Launcher Google Now swoją premierę miał wraz z Nexusem 5. Z czasem trafił także na inne urządzenia z tej serii oraz Google Play Edition. Obecnie może pobrać go każdy posiadacz Androida o ile ma odpowiednią wersję systemu.

Kluczowym elementem launchera jest usługa Google Now ukryta po lewej stronie ekranu. Choć możliwości tego asystenta są ograniczone w naszym kraju, to nawet teraz stanowi przydatne narzędzie. Pogoda dla wybranego obszaru, ciekawy wydarzenia i miejsca, notowania giełdowe, trasy dojazdu do miejsc zapisanych w kalendarzu, ciekawe artykuły, to tylko część z jego możliwości. Podczas Mistrzostw Świata w Brazylii oferował szybki dostęp do wyników i informacji o drużynach, a nawet po możemy śledzić informacje o wybranych klubach sportowych. Do poprawnego działania niezbędne jest korzystanie z usług Googla. Przykładowo wyświetli nam wpisy z innych kalendarzy, ale na ich podstawie nie będzie wstanie wyliczyć czasu dojazdu.

Podobne treści już teraz można ujrzeć w wyszukiwarce Google, tu jednak mamy do nich szybszy dostęp. Launcher Google Now to także bardzo prosta lista aplikacji. Dla niektórych może nawet zbyt prosta, pozbawiona jakichkolwiek opcji sortowania, czy też wyszukiwania. Kolejnym charakterystycznym elementem to duże ikony, większe niż w konkurencyjnych launcherach. Na stałe otrzymujemy także wyszukiwarkę Google, która jest nieodłącznym elementem każdego okna.

Udostępnij
Launcher Google Now 1.4.largew oficjalnym sklepie Google Play
Launcher Google Nowplik APK, wersja testowa (Sailfish/Marlin)
Launcher Google Nowplik APK, wersja 1.4
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.52 oceny
ProducentGoogle LLC
Liczba pobrań4 484
Data aktualizacji7 gru 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Launcher Google Now ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)