Launcher i Bixby z Galaxy S8 już dostępne na starszych Samsungach

Launcher i Bixby z Galaxy S8 już dostępne na starszych Samsungach

Launcher i Bixby z Galaxy S8 już dostępne na starszych Samsungach
03.04.2017 18:35, aktualizacja: 04.04.2017 11:59

Wszyscy ci, którzy chcieliby przetestować launcher z Samsunga Galaxy S8, a także asystenta Bixby, nie muszą odkładać na nowego smartfona Koreańczyków. Wystarczy starszy model tego producenta, działający pod kontrolą Androida 7.0 Nougat.

Oprogramowanie z Galaxy S8 nie zostało oczywiście oficjalnie udostępnione. Producent nie zdecyduje się raczej na taki krok, przynajmniej w kwestii nowego launchera. Całość jednak możemy przetestować dzięki użytkownikowi takerhbk z forum XDA-Developers. Na forum znajdziemy już asystenta Bixby, dołączył on do launchera z Galaxy S8, który wyciekł w poprzednim tygodniu.

Obraz

Mishaal Rahman z XDA-Developers informuje, że Bixby zadziałał na jego Galaxy S7. Użytkownicy forum również donoszą, że pomyślnie zainstalowali asystenta na swoich rządzeniach. Obecnie nie wiadomo, czy Samsung zdecyduje się na udostępnienie asystenta na inne urządzenia, ale jeśli to zrobi, to najprawdopodobniej wykorzysta własny sklep, a nie Google Play.

Obraz

Jeśli chcecie sprawdzić Bixby, to musicie najpierw zainstalować launcher z Galaxy S8 i zezwolić mu na dostęp do ekranu domowego. Potem pozostaje tylko aktywacja asystenta, ponownie uruchomienie smartfonu i można się już cieszyć doświadczeniem rodem z Galaxy S8.

Launcher w postaci pliku APK znaleźć można na forum XDA Developers, a asystent (wraz z instrukcją) dostępny jest w osobnym wątku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)