Launcher Microsoftu wprowadzi konta rodzinne i kontrolę dzieci

Launcher Microsoftu wprowadzi konta rodzinne i kontrolę dzieci

Launcher Microsoftu wprowadzi konta rodzinne i kontrolę dzieci
17.05.2018 15:46, aktualizacja: 01.06.2018 13:56

Microsoft wydał nową wersję swojego launchera dla Androida, a także udostępnił nową betę, wprowadzającą obsługę kont rodzinnych. Od wersji 4.10 Microsoft Launchera rodzice dostaną sporą kontrolę nad smartfonami swoich dzieci.

Microsoft Launcher zalogowany do konta rodzinnego i zainstalowany na smartfonie dziecka będzie miał sporo elementów kontroli rodzicielskiej. Dorośli użytkownicy będą na przykład mogli sprawdzać ostatnie znane położenie swojego dziecka na swoich własnych smartfonach. Warunkiem jest obecność Microsoft Launchera na smartfonach całej rodziny, założenie konta rodzinnego oraz oznaczenie, które konta należą do rodziców, a które do dzieci.

Betę wersji 4.10 można przetestować już teraz, pobierając plik APK na swój smartfon – znajdziecie go w naszej bazie aplikacji. Na smartfonach rodziców wymagany jest do tego Android przynajmniej 4.4, zaś na smartfonach dzieci 5.0. Test kont rodzinnych to pierwsza faza przygotowywania wersji 4.10 Launchera do wydania. Od 22 maja ruszy druga część testów i w tym czasie nowości dostaną także użytkownicy nie posiadający kont rodzinnych. Stabilną wersję dostaniemy w czerwcu.Jeśli zaś chodzi o zmiany w stabilnej wersji 4.9, warto wspomnieć o możliwości alfabetycznego sortowania aplikacji w folderach, wyświetlaniu nazw aplikacji lub folderów w docku i możliwości ustawiania gestów dla przycisku Home. Tę wersję także znajdziecie w naszej bazie aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)