Legendarny Ho-Oh w Pokémon Go, można go złapać tylko do 12 grudnia

Legendarny Ho‑Oh w Pokémon Go, można go złapać tylko do 12 grudnia

Legendarny Ho-Oh w Pokémon Go, można go złapać tylko do 12 grudnia
28.11.2017 08:58, aktualizacja: 28.11.2017 09:59

Przedświąteczny okres daje graczom dobry powód, by wrócić do Pokémon Go. W grze niespodziewanie pojawił się legendarny Pokémon Ho-Oh.

Thanks to all your hard work last week, Ho-Oh will appear in Raid Battles until 12/12! #PokemonGOtravel #GlobalCatchChallenge https://t.co/YfyBGwfTux pic.twitter.com/mdGoFByyQl

— Pokémon GO (@PokemonGoApp) 27 listopada 2017Ho-Oh to Pokémon drugiej generacji, jednocześnie należący do ognistych i latających. Znawcy serii pamiętają, że to jemu przypisuje się przywrócenie do żywych trzech „legendarnych bestii”. Nie jest znana żadna ścieżka ewolucji Ho-Oh z innego Pokémona.

By pochwycić Ho-Oh trzeba zebrać silną drużynę, liczącą nawet 20 graczy i zaatakować arenę, przejętą przez bossa. Legendarny Pokémon będzie się pojawiał w rajdach tylko do 12 grudnia, nie ma więc na co czekać.

Co ciekawe, tym razem Niantic wprowadził nowego Pokémona po chichu. Ho-Oh nie dostał takiego rozgłosu, jak inne silne Pokémony, jeśli więc ktoś nie śledzi uważnie tematu, może w ogóle się o nim nie dowiedzieć.

Pokémon Go wciąż cieszy się sporą popularnością, choć oczywiście zależy to od kraju, któremu się przyjrzymy. Globalnie jednak, podczas wydarzenia Pokémon Go Global Catch Challenge, gracze złapali ponad 3 miliardy stworzeń w ciągu 6 dni. W nagrodę na 48 godzin na całym świecie odblokowany został Farfetch’d, którego zwykle można złapać jedynie w Japonii, działa też kilka innych bonusów.

Na koniec warto wspomnieć, że nowa wersja gry dla iOS-a została przystosowana do działania na wysokim ekranie iPhone'a X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)