Legimi z nową ofertą. Czytnik e-booków już za 1 zł

Legimi z nową ofertą. Czytnik e‑booków już za 1 zł

Legimi z nową ofertą. Czytnik e-booków już za 1 zł
Paweł Piskurewicz
06.07.2015 11:52, aktualizacja: 06.07.2015 12:40

Legimi to rodzima usługa dla miłośników e-booków, która poza tradycyjnym sklepem oferuje również tryb abonamentowy. Dzięki niemu otrzymujemy dostęp do sporej biblioteki książek przy stałej, miesięcznej opłacie. Niedługo wariant abonamentowy ma się wzbogacić o dodatkową ofertę, w ramach której już za 1 zł otrzymamy także czytnik e-booków.

Urządzeniem, które będziemy mogli nabyć w nowym abonamencie będzie 6-calowy inkBook. Czytnik ten będzie posiadał system Android 4.2.2, wspomniany 6-calowy, podświetlany, dotykowy ekran E Ink Carta (EPD; 16-odcieni szarości) o rozdzielczości 1024×758 pikseli (212 dpi), obsługę sieci Wi-Fi, 8 GB pamięci wraz z możliwością dodania karty SD, a także baterię 2000 mAh. Pełna specyfikacja inkBooka znajduje się na stronie Legimi.

Obraz

Czytnik będzie można nabyć w cenie 1 zł przy abonamencie 44,99 zł na dwa lata. W wersji na 12 miesięcy jego cena wzrośnie do 299 zł, a w przypadku wariantu na pół roku do 429 zł. W każdym z z nich otrzymujemy darmowe etui oraz wysyłkę. Dodatkowo w cenie abonamentu jest wliczony najwyższy pakiet Legimi, czyli bez ograniczeń co do ilości stron. Jego normalna cena to 32,99 zł. Od września cena abonamentu z czytnikiem wzrośnie do 49,99 zł miesięcznie.

Obraz

W ramach pakietu Legimi bez limitu możemy korzystać z usługi na czterech urządzeniach (aplikacje są dostępne m.in na systemem Android, iOS, Windows Phone, Windows 8 modern), przesłać na swoją półkę do czterech własnych e-booków miesięcznie (w przypadku formatu PDF Legimi automatycznie konwertuje je na EPUB) oraz co miesiąc otrzymywać punkty Klubu Mola Książkowego o równowartości 5 zł, które możemy wydać na kolejne zakupu w sklepie Legimi.

Warto pamiętać, że choć w bazie abonamentowej jest już ponad 10000 pozycji, a lista tytułów ciągle się powiększa, to nie znajdziemy tam wszystkich książek dostępnych w sklepie Legimi. Jeżeli ktoś jest zainteresowany nową ofertą z pozostałymi szczegółami może zapoznać się na dedykowanej jej stronie. Pakiet oficjalnie zadebiutuje 3 sierpnia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)